Sari la conținut
Forum Roportal
kity_girl2006

Cum va intelegeti cu scoala?

Postări Recomandate

Imi placeau....

 

Pauza(fara asta nu veneam la scoala)

Sport(fotbal tot timpul)

Engleza(Profa din Anglia care , ne preda stil Englezesc :doh: )

Geogra(Cea mai tanara si frumoasa profesoara pe care am vazut-o io vreodata, HOT!)

Mate(parca era o limba straina, incercam sa inteleg ceva, dar nu puteam) :spiteful: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum e acum cu scoala??? ce materii indragitzi in afara de sport....?

cred ca orice persoana ar spune sportul dupa.... nu mai stiu.... cum e cu notele....?de la 5la 7 sau de la 7la9? :doh: :doh: :band:

imi place fizica,istoria,chimia si putin romana.notele dela 9 la 10(si un 8 ratacit la bio :yes: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
imi place fizica,istoria,chimia si putin romana.notele dela 9 la 10(si un 8 ratacit la bio :flowers: )

wow scumpiko...9 si 10..felicitari!!...mie intotdeauna mi-a placut engleza...am invatat-o din placere si este singurul examen la care am avut mereu 10...dar de la anul nu mai fac :good: ...life is cruel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

engleza, anatomie, chimie istorie. note...de la 10 la 3,depinde de materie (spre rusinea mea nu stiu nici un pic de geografie) :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
wow scumpiko...9 si 10..felicitari!!...mie intotdeauna mi-a placut engleza...am invatat-o din placere si este singurul examen la care am avut mereu 10...dar de la anul nu mai fac :o: ...life is cruel

si mie imi placea engleza dar acum am o profa care pune note pe nimic.ca profesoara e super ptr ca vorbeste numai in engleza dar mie nu-mi convine ca un elev care imi este inferior ca invatatura sa aiba aceleasi note ca si mine.chestia asta m-a facut sa nu-mi mai placa engleza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×