Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ooof... Doc, imi pare rau pentru tine... Mi-ai devenit simpatic cu topicul asta... Poate pentru ca oarecum imi aduce aminte si de mine, pe undeva... Dar nu stiu, chestiile astea nu am vazut vreodata sa duca la ceva bun. Bine, sunt tanar, mai am de vazut multe, dar... Fuck, ce dracu, teoriile mele nu-si au rostul... Sper sa ai bafta maxima in tot ce vrei tu sa realizezi :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate nu pune atat pret pe sex cat pune pe altele ce i le ofera respectivul.

Daca nici pe sex nu se pune pret, care este aproape cel mai important intr-o relatie, atunci pe ce mama naibii sa puna pret ?

Sa fim seriosi. Eu cred ca neavand niciun orgasm, a inceput sa creada ca asa trebuie sa se simta intr-o partida de sex.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Repet, nu ma laud, nici nu-l desconsider pe el, fata avea foarte multe avantaje daca ramanea cu mine, din toate punctele de vedere, si materiale si sentimentale, si sexuale, nu mai spun de parinti care erau mai mult decat incantati de relatia noastra; dar, bagajele sentimentale fata de el erau prea mari, el a inceput sa o caute punand inca cateva valize, si s-a intamplat...asta e

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fata avea foarte multe avantaje daca ramanea cu mine, din toate punctele de vedere, si materiale si sentimentale, si sexuale, nu mai spun de parinti care erau mai mult decat incantati de relatia noastra;

Asta o spui tu.

Insa ea nu a ajuns la aceleasi concluzii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai vorbiţi?

Nu, dar se mai ciocnesc privirile noastre pe la locul de munca, odata si odata va trebui sa vorbim, dar strict probleme de servici, deocamdata o evit pe cat se poate

 

Asta o spui tu.

Insa ea nu a ajuns la aceleasi concluzii.

Da, spunea ca pentru ea nu conteaza ca lasa in urma planurile noastre, pur si simplu nu-l poate uita pe ala oricat ar incerca, Am aflat ca au mai fost despartiti odata acum 2 ani cam 3 luni, timp in care fata a avut pe cineva, si s-au impacat pentru ca mai apoi sa se desparta iarasi si sa se impace la loc, bine spunea un intelept pe aici ca poate nu o mai duce mult cu el, nu mai vreau sa sper nimic, vreau sa uit totul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu, dar se mai ciocnesc privirile noastre pe la locul de munca, odata si odata va trebui sa vorbim, dar strict probleme de servici, deocamdata o evit pe cat se poate

E cel mai bine aşa...oricum trebuie să fie tare greu să o vezi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt mai bine oricum, nu mai tremur ca un adolescent frivol cand o vad, e un pas inainte, mi-e risine cu mine, dar asta e, ma zbat asa sa ies la capat

Ruşine? De ce ţi-ar fi?

Vei trece peste..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×