Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ruşine? De ce ţi-ar fi?

Vei trece peste..

Sunt prea slab si "sluga" celei de care ma indragostesc, ii fac toate mofturile si accept multe, ii arat ca o iubesc poate prea mult decat ar trebui, ma simt ca o pitipoanca iubareata de 15 ani, nu ca unul de 31 de ani...in fine, multumesc de incurajari, si nu numai tie, ci la toti...o sa va mai tin la curent cu ce se va intampla, nu cred ca e bine sa mai discut despre asta, dar nici sa ma chinui sa evit cu forta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt prea slab si "sluga" celei de care ma indragostesc, ii fac toate mofturile si accept multe, ii arat ca o iubesc poate prea mult decat ar trebui, ma simt ca o pitipoanca iubareata de 15 ani, nu ca unul de 31 de ani...in fine,

Inca ii mai faci toate mofturile?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nuuu, in general vorbeam, nu am mai luat contact cu ea demult...

Gata frate! s-a terminat. Uita si mergi mai departe. Nu mai privi inapoi.

Nu esti singurul care a suferit/sufera din dragoste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca nici pe sex nu se pune pret, care este aproape cel mai important intr-o relatie, atunci pe ce mama naibii sa puna pret ?

Sa fim seriosi. Eu cred ca neavand niciun orgasm, a inceput sa creada ca asa trebuie sa se simta intr-o partida de sex.

Probabil pentru ea nu este atat de important. Daca baiatul nostru a reusit s-o faca sa se simta bine, de ce s-a intors iar la celalalt?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-as fi asa sigura. Vazand-o, poate reuseste sa se convinga de unele lucruri, in timp. Distanta si lipsa persoanei doar adancesc dorul si amintirile.

As fi preferat sa nu o mai vad deloc, e mai rau asa, ma gandesc doar la faptul ca nu va trebui sa o mai consider iubirea vietii mele, inainte o consideram asa pentru ca nu o cunosteam, acum o cunosc, stiu ce a facut, cum poti sa te desparti de un om, sa te impaci apoi dupa 3 luni, ca apoi sa te desparti iar si sa te impaci la loc dar dupa 6 luni acum? Stiu ca femeile sunt greu de inteles in general, dar acum, totul chiar nu are nici o logica, oricat de complicata ar fi.

Vreau sa-mi vad de viata mea inainte, sa ma feresc deocamdata sa ma atasez de cineva, sa ma vindec, sa-mi vad de viata mea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Gata frate! s-a terminat. Uita si mergi mai departe. Nu mai privi inapoi.

Nu esti singurul care a suferit/sufera din dragoste.

Si totusi esti singur cu toata suferinta ta. Nimeni n-o stie, nimeni nu poate s-o inteleaga. Doar tu stii cu adevarat ce a fost si ce e inca in suflet. Desigur, toti dau sfaturi, toti vor sa ajute. Dar ce faci cand nimic din ce spun altii nu ajunge la tine si crezi ca n-o sa iesi viu din toata treaba asta?

 

As fi preferat sa nu o mai vad deloc, e mai rau asa, ma gandesc doar la faptul ca nu va trebui sa o mai consider iubirea vietii mele, inainte o consideram asa pentru ca nu o cunosteam, acum o cunosc, stiu ce a facut, cum poti sa te desparti de un om, sa te impaci apoi dupa 3 luni, ca apoi sa te desparti iar si sa te impaci la loc dar dupa 6 luni acum? Stiu ca femeile sunt greu de inteles in general, dar acum, totul chiar nu are nici o logica, oricat de complicata ar fi.

Vreau sa-mi vad de viata mea inainte, sa ma feresc deocamdata sa ma atasez de cineva, sa ma vindec, sa-mi vad de viata mea

Cu tipa cealalta cum merge?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acum o cunosc, stiu ce a facut, cum poti sa te desparti de un om, sa te impaci apoi dupa 3 luni, ca apoi sa te desparti iar si sa te impaci la loc dar dupa 6 luni acum?

Daca te insurai cu ea si dupa vreo 6 luni te lasa pentru el?

Sa zici mersi ca nu ati ajuns in situatia asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×