Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mda, oarecum, macar am cu cine iesi, nu ca as folosi-o, am cu cine vorbi, am cu cine uita intr-un cuvant

Sunteti doar amici?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunteti doar amici?

Mi-e teama sa ma indragostesc iarasi dupa asa o patanie, nici nu stiu daca as putea sa o fac iarasi asa de repede, fata stie toata povestea, nu stiu ce o sa iasa pana la urma, am convenit sa nu ne facem sa suferim unul pe altul, iar deocamdata suntem ceva mai mult decat amici ( nu am implicat sexul inca ), dar nici iubiti nu suntem.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-e teama sa ma indragostesc iarasi dupa asa o patanie, nici nu stiu daca as putea sa o fac iarasi asa de repede, fata stie toata povestea, nu stiu ce o sa iasa pana la urma, am convenit sa nu ne facem sa suferim unul pe altul, iar deocamdata suntem ceva mai mult decat amici ( nu am implicat sexul inca ), dar nici iubiti nu suntem.

Fata asta.. trece si ea printr-o despartire?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fata asta.. trece si ea printr-o despartire?

Da, dar mai demult, si nu este asa de afectata ca mine, este mai degajata, ne cunoastem demult, personal nu sper nimic din relatia asta, pur si simplu suntem niste amici care ies suspect de des si care dau de banuit ca sunt iubiti, dar in realitate e altceva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E bine ca ai cu cine sa-ti pierzi timpul.

Altfel stateai toata ziua in casa si te gandeai la fosta.

Exact, m-a ajutat foarte mult si forumul asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×