Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu zic sa te impaci cu ea, si sa formati o familie.

Meriti o familie cu o femeie ca ea (pe care o iubesti gen).

Degeaba incerci ... e gata ... crede-ma ... nu fi rau te rog ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am mai primit o lovitura sub centura. M-a intrebat patronul meu daca nu mai sunt cu ea, ca nu ma mai vede pe la ea pe acolo, i-am zis ca nu, si s-a intristat si el pentru ca se oferise sa ne cunune...asa ca a mai pus si el sare pe rana.

Dar rana se inchide incet incet, nu am de ales, trebuie sa o inchid

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Astazi am mai primit o lovitura sub centura. M-a intrebat patronul meu daca nu mai sunt cu ea, ca nu ma mai vede pe la ea pe acolo, i-am zis ca nu, si s-a intristat si el pentru ca se oferise sa ne cunune...asa ca a mai pus si el sare pe rana.

Era o afacere buna :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-am gandit la asta niciodata, la bani adica, oricum ma inteleg foarte bine cu el, iar lui chiar ii pare rau, in fine....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu cum te mai simti? Cat timp a trecut si cum e starea ta fata de primele zile?

Ma simt mai bine incet incet, mi-am impus sa o uit, e foarte greu pentru ca suntem colegi de servici si oricat as evita-o privirile noastre tot se intrepatrund din cand in cand, incerc sa o uit, ma zbat, dar timpul lucreaza pentru mine, pana cand, nu stiu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma simt mai bine incet incet, mi-am impus sa o uit, e foarte greu pentru ca suntem colegi de servici si oricat as evita-o privirile noastre tot se intrepatrund din cand in cand, incerc sa o uit, ma zbat, dar timpul lucreaza pentru mine, pana cand, nu stiu

:D fii tare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:D fii tare

Multumesc de incurajare, incerc sa ma intaresc pe zi ce trece, acum am pe altcineva, dar suntem amici mai mult din teama de a nu ne implica prea mult, e mai bine asa deocamdata, macar am cu cine vorbi ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc de incurajare, incerc sa ma intaresc pe zi ce trece, acum am pe altcineva, dar suntem amici mai mult din teama de a nu ne implica prea mult, e mai bine asa deocamdata, macar am cu cine vorbi ...

asta chiar ajuta...inteligenta miscare!chiar daca nu se ajunge la mai mult..mai diminuiaza din gandurile rele!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta chiar ajuta...inteligenta miscare!chiar daca nu se ajunge la mai mult..mai diminuiaza din gandurile rele!

Mda, oarecum, macar am cu cine iesi, nu ca as folosi-o, am cu cine vorbi, am cu cine uita intr-un cuvant

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×