Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da, dar mai demult, si nu este asa de afectata ca mine, este mai degajata, ne cunoastem demult, personal nu sper nimic din relatia asta, pur si simplu suntem niste amici care ies suspect de des si care dau de banuit ca sunt iubiti, dar in realitate e altceva

Asta poate crezi tu. Din moment ce e a reusit sa treaca peste despartire, probabil e dispusa din nou sa se implice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta poate crezi tu. Din moment ce e a reusit sa treaca peste despartire, probabil e dispusa din nou sa se implice.

Nu vreau sa o fac sa sufere, am discutat despre asta, iar daca nu o sa pot s amerg mai departe cu ea, o sa-i spun, si ea este destul de rezervata. Sper s anu se ajunga la sex in cele din urma...ca apoi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu vreau sa o fac sa sufere, am discutat despre asta, iar daca nu o sa pot s amerg mai departe cu ea, o sa-i spun, si ea este destul de rezervata. Sper s anu se ajunga la sex in cele din urma...ca apoi...

Eu te cred ca nu vrei sa o faci sa sufere. Acum depinde si cat de mult sa implica ea si cat poate sa controleze chestia asta. Daca se ajunge la sex, eu consider ca e de bine. Pt. tine cel putin. Cred ca stii si povestea mea si eu una nu ma vad facand asta. Pur si simplu ma ingrozeste gandul. Dar probabil la barbati e altfel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu te cred ca nu vrei sa o faci sa sufere. Acum depinde si cat de mult sa implica ea si cat poate sa controleze chestia asta. Daca se ajunge la sex, eu consider ca e de bine. Pt. tine cel putin. Cred ca stii si povestea mea si eu una nu ma vad facand asta. Pur si simplu ma ingrozeste gandul. Dar probabil la barbati e altfel.

Nu cred ca ar fi bine sa o facem, nici pentru mine, nu gandesc cu capul celalalt, plus ca asa am cucerit-o definitiv pe asta de care vreau sa scap, prin sex ( nu ma laud acum, ca nu-s super dotat sau chestii.. ) si nu vreau sa ma complic mai mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca ar fi bine sa o facem, nici pentru mine, nu gandesc cu capul celalalt, plus ca asa am cucerit-o definitiv pe asta de care vreau sa scap, prin sex ( nu ma laud acum, ca nu-s super dotat sau chestii.. ) si nu vreau sa ma complic mai mult

Pesemne ca-l ai pe vino-ncoa :D

 

Da' nu prea ai cucerit-o definitiv totusi.

Editat de Dirty.Diana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pesemne ca-l ai pe vino-ncoa :D

 

Da' nu prea ai cucerit-o definitiv totusi.

La ora aceea, da, apoi am aflat ca fostul ( acum actualul ) nu-i oferise nici un orgasm in 5 ani

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta nu-i neaparat vina lui. Poate fi si a ei.

Nu vreau sa fiu rautacios, dr in 2-3 minute, ea nu prea avea ce sa faca, dar totusi s-a intors...asta e ceva greu de acceptat din partea mea, dar nu mai conteaza....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu vreau sa fiu rautacios, dr in 2-3 minute, ea nu prea avea ce sa faca, dar totusi s-a intors...asta e ceva greu de acceptat din partea mea, dar nu mai conteaza....

Poate nu pune atat pret pe sex cat pune pe altele ce i le ofera respectivul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate nu pune atat pret pe sex cat pune pe altele ce i le ofera respectivul.

Exclus si asta, nu vreau sa-l vorbesc pe ala de rau, dar e cu 10 clase sub mine la toate capitolele, nici eu nu vreau sa ma laud, nu sunt genul. Poate ca asa cum o iubesc eu pe ea il iubeste si ea pe el, asta e singura explicatie, a incercat cu mine, nu a reusit, si acum s-a intors.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×