Sari la conținut
Forum Roportal
SmileGuy

Moşule...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mosule, esti un sarlatan. Te-am rugat si io ceva pt 1-2-3 dec si te-ai facut ca ploua. Mi-ai spulberat si mitul asta.

NU EXISTA MOS CRACIUN :lol2:

Draga Amarena

Am citit scrisoarea ta ..si ti-am spus ca mosul este batrin ,si nu poate sa se descurce singur ..si o sa iti ideplineasca dorinta ..dar sa ai comunici data si locul unde ai vrea ,sa vina sa iti aduca cadoul acela ..care nu crezi .

Asta ca sa vezi ca ...EXISTA MOS CRACIUN.... :yahoo: :spiteful:

Semnat ..Saanta :cheer:

Editat de laurent-III-rd

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Draga Mosule!

 

Inainte de a-ti cere ceva vreau sa-ti fac unele observatii

1. nu mai incurca destinatarii cand oferi darurile - matusei-mele i-ai trimis anul trecut barbatul sa lucreze in strainatate pt a aduce bani acasa (desi ea il vroia aici) in schimb prietenei mele i-ai lasat iubitul pe cap desi se ruga sa il duci in Alaska;

2. nu-ti mai pune ajutoarele neinspirate sa te reprezinte

3. nu mai bea coca - ce exemplu dai tu copiilor?

4. nu-ti mai lasa Craciunita acasa la cele mai tari petreceri unde esti invitat

5. nu mai rata anii impari - in 2005 nu mi-ai adus nimic asa ca vezi ce faci la anu'

6. nu-mi indeplini chia rtoate dorintele - unele sunt de-a dreptul nepotrivite, tu nu te prinzi?

7. indeplineste-mi doa racele dorinte care "intaresc fiinta in fiinta"

 

Si acum sa-ti spun ce vreau sa-mi aduci. Pot sa spun si obiecte si talente si situatii, da? Vreau sa ma faci mai buna. Mai poti aduce ceva veselia in plus - m-au daramat anul asta cateva scurte depresii. Pune in tolba niscaiva prieteni in plus, mai multa minte (nu stiu ce ai facut anul trecut dar am terminat-o cam repede si nu mi-a ajuns pt tot anul cat mi-ai dat), nu te zgarci la love - pune acolo ca mai impart si eu din ea. Atat. Si vezi, nu ma face sa te astept pana de Revelion, ca anul trecut. Fii punctual, te rog!

Si nu pleca ca am si eu ceva pt tine. Tuc!

Draga Qusai

Vezi ce bine cu tehnica asta moderna ca am primit imediat scrisoarera ta ..

Ce pot sa spun la ce ai reprosat este ca ..asa si-au dorit ei..Cit despre tine ..pot sa zic cu siguranta iti voi indeplini dorintele ..am pentru tine .si prieteni si dragoste din parte lor ,iar minte ai destula dar o sa iti mai dau desi crerd ca tie mai multa inspiratie ar trebui sa iti aduc.

Si vei vedea ca ti le voi indeplini tocmai cind te astepti mai putin.

Si astept cu nerabdare cadoul de la tine ..

Semnat Santa :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hahaha!!! :spiteful:

Ok, si daca iti ramane ceva bun in plus, pune acolo. Gasesc eu ce sa fac cu lucrul ala. Cat despre cadoul meu... se aranjeaza. Dar sa-ti mai tunzi barba, sa gasesc un loc de tucat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dragă Moşule....

Io vreu de Crăciunu ista să hiu acolo unde'am fo pe dăţile de 1,2,3 deşembrie,ş

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mosulica vreau sa-mi indeplinesti o singura dorinta, nu vreau aur sau haine, vreau doar sa petrec sarbatorile cu iubitul meu, mai precis sa ma impac cu el...Daca imi indeplinesti asta nu-ti mai cer nimic in nici un an .Promit. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Draga Leeea

Anul trecut nu am uitat de tine ,caci daca uitam nu iti mai aduceam nici dulciuri nici portocale .

Asadar sa sti ca urmaresc indeaproape ce a ce faci tu ,ca sa vad daca te prergatesti temeinic peentru capacitate .

Pina acum imi place ce a ce am vazut si iti voi indeplini dorinta ta de a scapa cu bine .

Si cu casa pe luna ..nu te pot ajuta ca ..momentan e cam racit ..Rudolf..

Semnat ..Santa :spiteful:

 

Dear Santa,

:cheer: Sa stii k sunt happy k imi indeplinesti dorinta.. iar cat despre casa pe luna.. m-am razgandit.. e mai bine sa fiu cu parintii, cu prietenii...Roaga-l si u pe prietenul tau Mos Nicolae sa ma ajute astazi la teza.. Deja am foarte mari emotii.. si sunt km aiurita :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:friends: Draga Mosule,

 

Poate lucrurile nu sunt chiar atat de roz pe cat am crezut eu ca sunt...

Tot ce mi-as dori de Craciunul acesta este un pic de dragoste si atentie.

Imi lipsesc cu desavarsire... pentru ca nimeni nu ma intelege si nimeni nu este dispus niciodata sa ma ajute, Mosule, eu ma descurc cu toate... si imi este tare greu pentru ca psihic, incep sa clachez.

Imi pare rau ca te stresez cu problemele mele,dar sufletelul meu are nevoie de dragoste ca sa mai poata trai...

Sper sa nu ma uiti anul acesta.

 

 

Cu dragoste,

Otilia :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×