Sari la conținut
Forum Roportal
SmileGuy

Moşule...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Face dragoste cu Craciunita. 8)

Pai daca ar face asta de fiecare data cand nu aduce cadouri..l-ar epuiza, si ar pierde kilograme bune..Avand in vedere ca traditia e ca Mos Craciun sa fie gras...cred ca gaseste alte lucruri de facut :santa2: Sau, mai stii? :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:tease:

Vezi ca mesagaerul meu este ...un baiat tinar si frumos ,tot de pe Ropportal..care te va insoti in excursia ta exotica (daca o capeti)...si tot el va avea grija sa te rasfete .

Momentan nu divulg numele lui(iti dai seama ,de ce ) ,dar iti pot spune semnalmentele lui.

Este inalt ,frumos ,galant,ser poarta frumos cu fetele ..(normal ,nu)...si este cam la ..32 de ani ..bine facut ,si cu parul putin grizonat..seamana cu L -III-rd..

Asadar ..el este inlocuitorul meu ,pe moment..

Sa fi cuminte si sa faci tot ce spune el..

Semnat..Santa.. :P

Dragă Moshule,

 

De ani

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bea Coca-Cola, mananca Kit-Kat si vorbeste cu mine pe ym.

 

Sa-i transmit ceva din partea voastra ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Draga Mosule,

 

Anul acesta a fost foarte incarcat. Au fost si bune si rele, dar am avut realizari peste ceea ce'mi propusesem. Acum la sfarsit de an nu'mi doresc decat ca anul ce va urma sa fie la fel de bun ca si acesta, iar in acest sens te rog pe tine sa pui o vorba buna la Doamne Doamne. Asta'i tot.

 

Draga Soare

Pentru ca dupa cite vad esti cuminte ,si ai mincat legumele ,voi avea grija sa ti se indeplineasca dorinta .

Deci voi pune o vorba buna pentru tine acolo sus ,numai daca vei crede in magia Craciunului.

Semnat ..Santa .. :tease:

.

Mosule...stii ca eu in fiecare an cu 3 zile inainte de 25 dec imi pun o dorinta si iti vorbesc despre ea in fiecare seara. anul asta...daca tot suntem pe roportal amandoi, iti zic mai devreme: te rog mult, mosule,...nu vreau sa fiu singura de craciun...am mai fost si stii cat am suferit. te rog mult de tot...fa ceva in privinta asta, ca eu nu prea pot sa ma ajut singura.

Draga Helene ..

Sincer imi pare rau sa aud despre asa ceva ,de Craciun nu ar trebui sa fie nimeni singur ,cu atit mai putin o fata frumusica ca tine .

Daca totusi si totusi ,anul acesta vei fi singurica de Cracxiun ,(cea ce nu cred) eu voi fi pe Roportal pentru cei singuri.

Asadar cred ca indeplinirea dorintei tale tine mai mult de tine decit de mine .

Asadar iti dau un sfat:Citeodata ,este bine sa te dai un pas inaapoi pentru al vedea pe cel din fata ta .

Cu multa dragoste Santa .. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×