Sari la conținut
Forum Roportal
Gabystelistu95

De cate ori ati ramas corigent sau repetent?

Postări Recomandate

Cred ca urmeaza sa am o restanta la Educatie Fizica, desi sunt scutita. Asta pentru ca mi se pare aberant sa stau in echipament IN FRIG, si sa-i urmaresc pe aia cum se scalambaie.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Niciodata!

Nu sunt desteapta,dar nici prosta nu sunt!

 

prosta ? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu s-a intamplat, desi tare aproape am fost sa raman corigenta la matematica. In scoala generala aveam medii de 9 si 10 la toate materiile de profil uman, bunicele in rest, si la matematica am avut odata media 6, sa-mi fie rusine. Parca am avut si la chimie o medie mica, parca 7, nu mai tin minte. Nu suportam profesoara, mi se acrea cum o vedeam. Era una dintre profesorii care fac misto de aspectul fizic al elevilor, de coafura, imbracaminte, culoarea pixului de pe banca, orice :roll: O muratura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu eram sa raman o data pe vara la desen tehnic. Sincer... nu e pentru mine. Asta se intampla cand eram prin clasa a 9-a. M-a salvat un coleg cu care eram in clasa de printr-a doua. S-a ridicat cu tupeu in picioare si a spus: "Doamna profesoara, a spus X (adica eu) ca, daca il treceti clasa, canta ceva". Eu am ramas blocat, pentru ca nu ma asteptam, dar cum aveam 4 pe primul trimestru si 4 pe al doi-lea... trebuia sa accept. mai ales ca aveam un 4 sau un 5 pe trimestrul 3. Asa ca, m-am ridicat in picioare si am cantat. Mi-a iesit pana la urma media 7 pe trimestrul 3, si am scapat. A fost prima si ultima oara cand am patit-o, dar in urmatorul an, m-am si mutat la alt profil :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bun topicul. Propun sa raspunda toti forumistii aici.

 

O data, odata.

Corigent la matematica.

Dar spre self-defense, si in ciuda aparentelor, am facut liceu de matematica-fizica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×