Sari la conținut
Forum Roportal
Gabystelistu95

De cate ori ati ramas corigent sau repetent?

Postări Recomandate

io, dat fiind profilu de limbi straine intensiv, ramaneam cori la mate first of all, la bio si la geogra.

 

la sport imi cumparam scutire...... :) :> ^_^ :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bun topicul. Propun sa raspunda toti forumistii aici.

 

 

daca-i asa, ma bag si eu desi nu vad ce-ar fi asa de interesant penrtu evrybody ca am avut o corigenta in cursul inferior sau doua restante in cursul superior, si asta doar pentru faptul ca, pentru a obtine bursa, eram fortat pe vremea aia (era prin anii 50) ca la majoritatea examenelor sa obtin calificative de "bine" si "f bine". :>

interesant intro oarecare masura ar fi poate doar faptul ca nu am luat din prima examenul de diploma ^_^ din cauza indrumatorului proiectului de diploma :P -ambii curtam aceeasi fata care (asa au cazut bobii) mi-a devenit nevasta :) la scurt timp dupa ce am picat examenul cu pricina.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok. Pe langa faptul ca am ramas o singura data repetent intr-a 6-a, am ramas si de vreo 7 ori corigent (insa am exclus cele trei obiecte la care am ramas corigent si imediat repetent intr-a 6-a).

Intr-a 7-a la limba romana, intr-a 10-a la matematica, fizica, metrologie, din nou limba romana, si engleza, iar intr-a 11-a la istorie, geopolitica si muzica.

 

Bine, corigentele astea au fost la sfarsit de an. Asa, dac-ar fi sa pun la socoteala corigentele semestriale, ar fi in total vreo 18.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ok. Pe langa faptul ca am ramas o singura data repetent intr-a 6-a, am ramas si de vreo 7 ori corigent (insa am exclus cele trei obiecte la care am ramas corigent si imediat repetent intr-a 6-a).

Intr-a 7-a la limba romana, intr-a 10-a la matematica, fizica, metrologie, din nou limba romana, si engleza, iar intr-a 11-a la istorie, geopolitica si muzica.

 

Bine, corigentele astea au fost la sfarsit de an. Asa, dac-ar fi sa pun la socoteala corigentele semestriale, ar fi in total vreo 18.

 

Interesant :) Ma mir cum de stii sa scrii si sa folosesti calculatorul :>

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×