Sari la conținut
Forum Roportal
Gabystelistu95

De cate ori ati ramas corigent sau repetent?

Postări Recomandate

nici eu n-am fost niciodata corigent sau repetent

dar am avut nota scazuta la purtare..

am uitat sa zic ca nu am avut niciodata nota scazuta la purtare

 

dar asta e, stiti vorba aceea "daca nu ai restanta, atunci nu ai nici prestanta"

Editat de Gabystelistu95

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Corigenta n-am fost, dar tot asa.. am avut nota scazuta la purtare. Conflict cu niste profesori. :roll:

 

wellcome in the club :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe mine nu ma cam suportau profesorii..eram sef de clasa si instigam clasa la revolta :roll:)))

toti primeau avertisment acasa la 3 absente...

pe mine m-au pandit. cum am facut 3 absente cum pac nota scazuta la purtare :cheer:

Editat de Leu79

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Niciodata. Dar am avut nota scazuta la purtare in fiecare an la liceu, mai putin in clasa a zecea. :cheer:

Motivul a fost, bineinteles, comportamentul meu "necorespunzator". :)

Mereu am avut mediile generale in jur de 9 si, desi trebuia sa iau si eu un premiu, o mentiune (ceva), nu puteam lua niciodata, din cauza notei scazute la purtare :roll:.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pe mine nu ma cam suportau profesorii..eram sef de clasa si instigam clasa la revolta :roll:)))

toti primeau avertisment acasa la 3 absente...

pe mine m-au pandit. cum am facut 3 absente cum pac nota scazuta la purtare :cheer:

 

Eu duceam "snopul" de scutiri o data la cateva saptamani si ma "fulgera" dirigul cu privirea. Mare nesimtita!

Nici pe mine nu ma suportau, in afara de proful de mate, profa de engleza si profa de chimie, toti ma huleau si ma chemau prin consilii. Astia 3 imi luau apararea.

 

OMG, avertisment la 3 absente?!

Editat de January
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu duceam "snopul" de scutiri o data la cateva saptamani si ma "fulgera" dirigul cu privirea. Mare nesimtita!

Nici pe mine nu ma suportau, in afara de proful de mate, profa de engleza si profa de chimie, toti ma huleau si ma chemau prin consilii. Astia 3 imi luau apararea.

 

OMG, avertisment la 3 absente?!

 

da.. asa era la noi

si eu mergeam cu teancul de scutiri..dar de cateva ori am zis sa le las sa se adune ca mi le motiva pe blat profu de romana dar m-a urmarit diriga si m-a ars.

 

diriga ma ura din adancul sufletului si ma ameninta ca ma leaga cu lanturile de calorifer..

 

:cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci toata lumea are nota scazuta la purtare? :cheer: intersant, eu sunt cel mai cuminte din clasa si in viata mea nu am avut avut nota scazuta la purtare, mereu am fost cuminte si voi fi intotdeauna :roll:

Editat de Gabystelistu95

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci toata lumea are nota scazuta la purtare? :cheer: intersant, eu sunt cel mai cuminte din clasa si in viata mea nu am avut avut nota scazuta la purtare, mereu am fost cuminte si voi fi intotdeauna :angel:

 

da, dar n-am fost nici corigent nici repetent..oricat s-a chinuit diriga mea sa ma lase :roll:))

Editat de Leu79

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×