Sari la conținut
Forum Roportal
aiCuraj

"la juma' de drum"

Postări Recomandate

Stiti bine ca acest lucru nu se poate..adica o maxi-intalnire.....fiecare are timpul lui liber, fiecare are o suma de bani.....niciodata nu ne vom putea intalni in grupuri mari..de ex eu m-am mai intalnit in mici grupuri cu super-roportalisti;.dar in niciun caz nu s eva putea face o mare intalnire..stiu ca va tai elanul, dar asta este adevarul....

Sper din tot sufletul sa ne intalnim cu totii..sa vedem cati raman vii dupa aia :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiti bine ca acest lucru nu se poate..adica o maxi-intalnire.....fiecare are timpul lui liber, fiecare are o suma de bani.....niciodata nu ne vom putea intalni in grupuri mari..de ex eu m-am mai intalnit in mici grupuri cu super-roportalisti;.dar in niciun caz nu s eva putea face o mare intalnire..stiu ca va tai elanul, dar asta este adevarul....

Sper din tot sufletul sa ne intalnim cu totii..sa vedem cati raman vii dupa aia <_<

halal optimism.oricum, eu i`am spus lui aiCuraj k depinde foarte mult de spiritul de organizator al fiecaruia, de timp si de RESURSE FINANCIARE. dar nu a vrut sa ma inteleaga. nici eu nu vreau sa ii tai elanul, dar cam asa e........ :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mey....si eu am mai facuty intalniri de genu,si culmea eram toti din judet(eventual cartiere diferite) si tot nu au venit toti care sau anuntat...,nu a iesit exact asa cum am vrut,dar nu imi pare rau

Normal ca as vrea sa fie cati mai multi dar eu ma bucur sa fim macar cativa...care pot sunt bineveniti..indiferent ca sunt 10,20,30......intelegeti,nu ii vb sa imi taiati elanul...nimeni nu mi-l poate taia..daca stiu ca e posibil <_<

hai ca v0am pupat....am putina treaba..dar revin mai tarziu :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun... Eu propun, sa ne intalnim toti la Brasov.. si sa alegem ori Sinaia, ori Busteni, ori ceva prin zona aia.... nu pre conteaza.... Daca o lalaim mult o sa se piarda ideea...

 

Cazarea pentru o noapte de persoana e in jur de 500 - 1.000.000 daca suntem un grup mai mare ne pot face reducere....

 

Unul dintre noi va trebui sa stranga banii pentru un acont, asta va fi mai greu... dar nu imposibil.... Eu l-as desemna pe AiCuraj, mi se pare un tip cinstit... si in plus a mai facut asta...

 

Acum in seara asta vom pune o data limita pentru inscrieri.... cei care vor sa mearga.. precum si o data limita.. pentru trimisu banilor (acontul) si uite asa.. poate pana la Craciun ne miscam.. intr-acolo...

 

Inca ceva. o sa ma uit exact la ce pret de persoana.. putem ajunge... si cam cat e minimul de persoana.. pentru cazare.... Ai Curaj.. depinde de tine ce data limita pui pentru inscrieri..... si sa ne mai auzim.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bun... Eu propun, sa ne intalnim toti la Brasov.. si sa alegem ori Sinaia, ori Busteni, ori ceva prin zona aia.... nu pre conteaza.... Daca o lalaim mult o sa se piarda ideea...

 

Cazarea pentru o noapte de persoana e in jur de 500 - 1.000.000 daca suntem un grup mai mare ne pot face reducere....

 

Unul dintre noi va trebui sa stranga banii pentru un acont, asta va fi mai greu... dar nu imposibil.... Eu l-as desemna pe AiCuraj, mi se pare un tip cinstit... si in plus a mai facut asta...

 

Acum in seara asta vom pune o data limita pentru inscrieri.... cei care vor sa mearga.. precum si o data limita.. pentru trimisu banilor (acontul) si uite asa.. poate pana la Craciun ne miscam.. intr-acolo...

 

Inca ceva. o sa ma uit exact la ce pret de persoana.. putem ajunge... si cam cat e minimul de persoana.. pentru cazare.... Ai Curaj.. depinde de tine ce data limita pui pentru inscrieri..... si sa ne mai auzim.....

asa se face treaba iubire :P <_<

numa bine :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vad ca voi v-ati pus serios pe treaba

sa nu uitati un calculator din organizare, ar fii pacat pentru ceilalti sa nu afle ca v-ati int

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vroiai sa fii ironic? :P

deloc.

ar fii stupid sa va

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prietene.... ai vrea sa vi tu cu calculatorul ala ?? chiar ne-ai face un bine.,. noi nu suntem asa bogati..... nu ne permitem

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×