Sari la conținut
Forum Roportal
aiCuraj

"la juma' de drum"

Postări Recomandate

si eu is din bucuresti...aproximativ....

cabana este la sinaia,o sa vorbesc cu amicul meu,dar pentru asta trebuie sa stiu exact numarul de persoane si sa fac o lista....

si cu banii cum facem ruxy? banuiesc k o sa`i dam toti cand ajungem la cabana, pentru k altfel eu nu vad cum... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si cu banii cum facem ruxy? banuiesc k o sa`i dam toti cand ajungem la cabana, pentru k altfel eu nu vad cum... :)
sincer,eu personal m`am invatat sa nu mai am incredere...nu vreau sa fiu interpretata gresit dar nu e o buna idee sa dam banii cand ajungem...pentru k omul vrea banii inainte,altfel nu ne poate inchiria nimik,iti dai seama...o sa ii puneti in contul meu...pe card....este singura solutie...ah,dar asta inseamna sa aveti incredere in mine k nu va fur banii :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sincer,eu personal m`am invatat sa nu mai am incredere...nu vreau sa fiu interpretata gresit dar nu e o buna idee sa dam banii cand ajungem...pentru k omul vrea banii inainte,altfel nu ne poate inchiria nimik,iti dai seama...o sa ii puneti in contul meu...pe card....este singura solutie...ah,dar asta inseamna sa aveti incredere in mine k nu va fur banii :D

bine, atunci sa ne spui cum sa facem :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bine, atunci sa ne spui cum sa facem :D
va spun dar vreau sa stiu exact numele persoanelor....si exact cate vor...si ok,inteleg k u ai incredere,dar cum ramane cu restul?este si decizia lor...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bey..intrebare..se vine cu prieteni /prietene?

sau fara?

se vine cu....ptk eu vin cu dragostea vietii mele....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu vin! Foarte buna ideea! Locatia e super. Cum facem cu transferul, acontul pentru rezervare? Eu vin din Bucuresti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Excursia va avea loc in data de 17 decembrie 2005 la o cabana in Sinaia. Excursia va tine pana in 18 pentru ca unii dintre noi trebe sa mearga la servici. Costul cazarii peste noapte este de 200.000 lei. Din spusele Ruxandrei, va trebui sa trimitem un account. Asteptam de la ea dupa inscrierea tuturor, numarul dansei de cont. Toata lumea care vrea sa vina, sa se inscrie pana in data de 12 decembrie pentru a avea timp sa punem la punct toate detaliile. Cei din Bucuresti, va rog sa va organizati ca in data de 17 sa stiti care merge cu cine.

Deci nu uitati, postati aici cine vine... nu ma intereseaza numele vostru adevarat. Un simplu "eu vin" ajunge. Pana in data de 12 nu vreau sa vad mai mult de un post de persoana pe acest topic.

Va multumesc anticipat pentru intelegere.

 

Cu stima,

 

Beniamin Condrea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa asa! Eu vin! Sunt din Bucuresti. Pot veni singura, cu trenul sau mai vad! Dar de venit vin! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×