Sari la conținut
Forum Roportal
aiCuraj

"la juma' de drum"

Postări Recomandate

Ma gandeam la varianta cu masina deoarece benzina din Buc pana in Sinaia nu costa mai mult de 750.000..iar impartita in 5 ar veni cate 150.000 de caciula, ceea ce este super bine..la pretul asta nu prea gasesti tren pana acolo(doar daca mai esti student, ceea ce eu am si uitat cum este)..asadar daca va hptarati la o ieisre sambata -duminica ma anuntati si pe mine...dar sa stiu cu o sapt mai inainte cel putin :D ...cu cazarea este ok, la banii astia merita sa mergi si nu este super scump!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai nu ma intere cum faceti !!numa sa veniti! :D..abaia astept.....va fi o experienta "noua" pt unii..si va fi putin ciudat sa ne cunoastem "FACE TO FACE" dar va fi frumos

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bun excursia va fi pe 17 si respectiv 18 dec. doritorii sa se anuntze pana in data de 10 dec. Cei din Bucuresti sa se inteleaga cum vin, si in 10 Ruxy va face rezervarea pentru atatea persoane, cate s-au inscris. pana acuma approx, avem cam 10 sa zic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
bun excursia va fi pe 17 si respectiv 18 dec. doritorii sa se anuntze pana in data de 10 dec. Cei din Bucuresti sa se inteleaga cum vin, si in 10 Ruxy va face rezervarea pentru atatea persoane, cate s-au inscris. pana acuma approx, avem cam 10 sa zic.

Unde se fac rezervari? Cat costa?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa vb cu ruxy, pentru rezervari dar cred ca de fapt, fiecare vine cu banii de acasa si plateste acolo.

 

un loc costa 200.000... plus ca trebe sa-ti platesti drumu

 

 

Dana

dupa tine o sa vin personal la Constantza.. :D atata iti trebe sa nu vii

Editat de observ

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt din Bucuresti Cristian. Mai sunt cativa tot din Bucuresti. Ai masina? Sa ne hotaram cum mergem, desi mie mi se pare o idee buna sa mergem cu masina si sa punem toti bani pentru benzina. :D

Numa bine :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu is din bucuresti...aproximativ....

cabana este la sinaia,o sa vorbesc cu amicul meu,dar pentru asta trebuie sa stiu exact numarul de persoane si sa fac o lista....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×