Sari la conținut
Forum Roportal
aiCuraj

"la juma' de drum"

Postări Recomandate

Acuma ma uit la Jhonny english :roll: MI7 :nea:

:P mdea, l-am vazut si eu pe colegul de la MI7,,desi sincer aveam ochi mai mult pentru Natalia <_<

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vad ca voi v-ati pus serios pe treaba

sa nu uitati un calculator din organizare, ar fii pacat pentru ceilalti sa nu afle ca v-ati int

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce alte posibilitati mai?? what't that crap man ?

 

Am zis mijlocu'... e Brasov.... totul e sa mai alegem statiunea... si gata..... ce atata stres? ori acum ori niciodata... nu imi place nehotararea.... vretzi bine nu vreti tot bine...... haidem la Brasov.... cu totii ......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

BRASOVUL E OK FOR ME,chiar perfect,dar vreau sa vad si altii ce spun!Dar BRASOV SA FIE!Poate e careva dintre voi din BRASOV,si ne poate da informatii despre o vila!si despre PRETURI(nu tre sa fie nu situ ce conditii de nu situ cate stele...ceva mai modest unde sa putem sa stam toti!)!Cat despre limita inscrierii...revin imedait cu o postare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Please my friend ... nu te rusina..... hai ca am lasat totul la latitudinea ta.....

Totul e ca sa facem sa mearga asta cat mai repede si mai bine...

vezi nu pune limita peste 2 ani..... just kidding:P

 

Va asteptam la inscrieri.. cat mai curand.... daca vrem sa facem asta trebuie sa fim hotariti..... hai oameni buni

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu ma rusinez si sunt decord ca tre sa fi hotarat ca sa faci ceva..dar nici sa nu te hazardezi tre sa si gandim putin(nu zic ca nu e bine ce ai zis.pt ca sincer si eu cam tot la zona aia ma gandeam)dar am zis sa vad ce mai zic si restu...ca asa e frumos,si poate vin cu o idee la care eu nu m-am gandit inca,oricum principalul este fi sa fixam o data pt inscrieri si sa vedem cati vor fi!!!tre sa facem o ordine de ideei!un plan..ca altfel nu merge...,observ vezi ca tiam dat mesaj pe prv :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am impresia ca vreti voi 2 sa va intalniti si nu stiti cum.......nebunaticilor! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am impresia ca vreti voi 2 sa va intalniti si nu stiti cum.......nebunaticilor! :roll:

LOL... :nea: mey,fi atent eu nu zic ca nu ai dreptate dar noi te vrem si pe tine :"> <_<

 

Am vb cu Observ si l-am rugat sa ma ajute si el cu organizarea deoarece are putin mai mult timp liber ca si mine,o sa posteze el azi ce am mai vb cu el...: ce si cum o sa se intample...etc...

Dar pana atuncea haidati fratilor....!Voi nu ati dori sa ne intalnim....cu "toti"?!?!??!,macar astia care postam mai des.....care mai hlumi unu cu altu...(nu zic sa veniti toti 11 mi sau cati sunt acu inscrisi :doh: ),eu zic ca ar fi super...,un weekned asa la munte o cabana...povestim ne facem de cap,...astept cati mai multi membri..si ca sa va conving va dau si un kiss :P (fetelor) si o strangere de mana baieitilor :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu as veni dar deocamdata am contul din banca blocat iar transa a 2a de la FMI nu a venit...adica, mai pe romaneste, sunt cam LEFTER fratilor!..asa ca placere este, dar nu este finantare adecvata!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×