Sari la conținut
Forum Roportal
aiCuraj

"la juma' de drum"

Postări Recomandate

Salut!din moment ce eu si curajosul am vorbit deja despre asta,sunt ca si inscrisa....eu vin cu cea mai mare placere...inkiriez cabana si ne intalnim...ce spuneti?dar fiti sinceri...

 

Ce alte posibilitati mai?? what't that crap man ?

 

Am zis mijlocu'... e Brasov.... totul e sa mai alegem statiunea... si gata..... ce atata stres? ori acum ori niciodata... nu imi place nehotararea.... vretzi bine nu vreti tot bine...... haidem la Brasov.... cu totii ......

haidem la sinaia...ok benj?

 

 

Please my friend ... nu te rusina..... hai ca am lasat totul la latitudinea ta.....

Totul e ca sa facem sa mearga asta cat mai repede si mai bine...

vezi nu pune limita peste 2 ani..... just kidding:P

 

Va asteptam la inscrieri.. cat mai curand.... daca vrem sa facem asta trebuie sa fim hotariti..... hai oameni buni

ii inscriu eu pe doritori...ah,si cunosc pe cineva la sinaia care are o cabana...200 de mii pe noapte..e putin...un prieten al meu...ce spuneti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

facem altfel....daca am pleca din Buc mai multi cu o masina si am pun ebani (adica cu masina mea ) plus o cazare ieftina ar merge! Asta si ziceam , posibilitatile mele financiare sunt destul de limitate la mometul asta!

PS:Chiar as vrea sa o facem!

Editat de crystyann

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
facem altfel....daca am pleca din Buc mai multi cu o masina si am pun ebani (adica cu masina mea ) plus o cazare ieftina ar merge! Asta si ziceam , posibilitatile mele financiare sunt destul de limitate la mometul asta!

PS:Chiar as vrea sa o facem!

este o idee buna sa plecam cativa din bucuresti...s`ar usura munca...cu plecatul...sau am putea sa ne adunam toti si sa plecam cu trenul...ce zici,Cristiutz?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
este o idee buna sa plecam cativa din bucuresti...s`ar usura munca...cu plecatul...sau am putea sa ne adunam toti si sa plecam cu trenul...ce zici,Cristiutz?

e bine si asa ruxy......ori cu trenul, ori cu masina. si eu tot din buc sunt. :D

in plus, suna bine faza cu cabana. ar fii chiar super dak ai reusi sa inchiriezi cabana aia rux..asa poate s`ar strange mai multi

numa bine :)

Editat de heidy_2005

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
este o idee buna sa plecam cativa din bucuresti...s`ar usura munca...cu plecatul...sau am putea sa ne adunam toti si sa plecam cu trenul...ce zici,Cristiutz?

trenul ....este mult mai sigur..si paote si mai ieftin pt voi,...eu oricum vin cutrnu..dar din partea celalata a tarii :dance4:,hm is cazarea ce ai zis la Sinaia cu 200.00 pe noapte ...suna misto...,chair si pt aceea care nu prea au bani(nici eu nu prea mai am,ca am platit deja pt revel...etc..) dar 200 de mii e lejer..,tot faci rost daca vrei,nu exista! :)...si in plus drumu si mai cate ceva(cu cat suntem mai multi cu atat e mai ieftin restul cumparaturilor:ceva mancare si beutura :yes:)

Abia ASTEPT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Acu ma duc in oras la un biliard un pahar de vb.....,distractie sa aveti!V-am pupat :P..TAKE CARE

vb maine! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
facem altfel....daca am pleca din Buc mai multi cu o masina si am pun ebani (adica cu masina mea ) plus o cazare ieftina ar merge! Asta si ziceam , posibilitatile mele financiare sunt destul de limitate la mometul asta!

PS:Chiar as vrea sa o facem!

 

Vin si eu pana la Buc...ma luati si pe mine mai departe? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu as veni..dar..asta ar insemna sa il trag si pe iuby cu mine!!si..no..pe mine nu m'ar deranja..dar..este o intalniure..doar cu ..familia roportal..si..e naspa :) :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu as veni..dar..asta ar insemna sa il trag si pe iuby cu mine!!si..no..pe mine nu m'ar deranja..dar..este o intalniure..doar cu ..familia roportal..si..e naspa :dance4: :D

pai singurica nu poti veni ? :) ,esti sigura?ce problema intampini?banueisc...ca faptul ca l-ar face sa isi puna si sa iti puna pe urma tot felu de intrebari...,nu situ ce sa zic.....,desi ar fi de prefereabil...si logic sa fim doar noi intre noi....,eu nu am nimik impotriva daca il duci si pe el,dar asta daca chiar crezi ca altfel nu poti sa vi,si sa vad ce spun si ceilalti...,sa fie decord.

Noapte buna all!TaKe CaRe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poi..eu as merge si singura..dar..stii cum e dupa aia discutii!!pt ca el e mai..complicat!!dar..nu va faceti griji!!mergeti si va distrati..doar..ca..sa va sa ciocniti si pt mine :D .si..sa nu uitati sa faceti niste poze..si sa'mi povestiti si mie!!! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poi..eu as merge si singura..dar..stii cum e dupa aia discutii!!pt ca el e mai..complicat!!dar..nu va faceti griji!!mergeti si va distrati..doar..ca..sa va sa ciocniti si pt mine :D .si..sa nu uitati sa faceti niste poze..si sa'mi povestiti si mie!!! :)

normal k asa o sa facem :dance4:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×