Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Eu nu stiu prea multe despre zodia gemenii :o: ....dar am prietenii nascutii in zodia asta :o: Eu sunt zodia pestii :yes: (de ce am zis io asta?) :yes:

Si cum te intelegi cu ei?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai pot sa zic ca cel mai bine ma inteleg cu gemenii..... :o: :yes: :o: :yes: ma distrez superrrr cu ei :-

Pentru ca gemenii la fel ca si pestii sunt duali :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum sa-ti spun eu, draga, ce cred despre afirmatiile tale.........Gemenii sunt persoane mindre, care nu suporta observatiile, regulele, ordinele....cred ca cuvintul "Usuratice" te-a ranit, nu? Si chiar daca imi vei raspunde negativ, nu te voi crede! Si in legatura cu "am citi si am citit si nu am gasit".....nu se plictisesc oare gemenii repede si deseori ii compara lumea cu fluturii, care zboara din floare in floare? Daca nu am gasit nimic, inseamna ca mi-am pierdut interesul si punct! Dar tu la fel esti gemeni? Fiindca daca esti, atunci la capitolul atentie ai dat gres. Nu sunt oare gemenii super dotati cu inteligenta si cu o minte rapida, fiind guvernati de catre planeta Mercur? Si barbatii nu vineaza o femeie de 40 de ori ci incearca sa cucereasca pe fiecare femeie din ei.....ceea ce este, cred eu, interesant pentru ei. Si imi spui si mie unde am scris eu "toate femeile sunt.....toti barbatii sunt"?

Si sunt sigura ca la o cafeluta am fi avut o discutie Super Interesanta......imi plac conversatiile "zamoase"(daca intelegi ce vreau sa spun). :yes:

 

Vad ca "le ai" cu Gemenii, mai bine decat cei care-ti raspund. Sau cel putin, pari. Pana la urma, cum e? Ai gasit sau nu, cand ai cautat?

Nu am vrut sa te infurii, te rog sa ma crezi, si mai ales sa te infurii astfel incat sa te contrazici de la o propozitie la alta.... Zici ca n-ai gasit nimic pe tema asta, pentru ca ti-ai pierdut interesul, apoi postezi subiect exact pe tema pentru care ti-ai pierdut interesul. :o:

Cuvantul "usuratice" nu m-a ranit, deoarece cuvintele in sine nu ranesc. Faptul ca ai trantit o eticheta a Gemenilor, asa, in fuga, mie personal nu-mi spune nimic. Poate ai avut experiente neplacute cu vreun Geaman sau ai fost chiar tu o astfel de experienta pentru cineva. Dar e o chestiune care tine de caracter, nu de zodie.

Mirelut e Geamana. Si se "simte" asta. Tu esti Geamana? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mirelut e Geamana. Si se "simte" asta. Tu esti Geamana? :o:

Eu sunt mandra de zodie :yes: ...tu ce esti?.....nu inteleg prea bine ghilimele :o: ...ai ceva cu gemenii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×