Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Salut! Am citit si tot am citi si nicaieri nu am gasit nimic scris despre zodia gemenii. Ce parere avetio desapre aceasta zodie si dca credeti in astrologie si in horoscop? :o:

Eu sunt ''pestoaica",iar prietena mea este "geamana",ne intelegem super.Cateodata ma intreb de unde gaseste atata forta si optimism de a merge mai departe.E mereu glumeata si plina de energie.Mie toate astea imi cam lipsesc si asa ne complectam lipsurile.

Puteam sa jur ca ariana si mirelut sunt"gemene". :rot: :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Puteam sa jur ca ariana si mirelut sunt"gemene". :rot: :blink:

Da de unde? :rot: Vorbim mult ...ai? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai mai , la mine se simte ca sunt Gemeni ? O:) O:) ;) :o::o:

Din prima :doh: ;)

 

Dar la mine?! :rot: 8) ;) :rot:

Facem clubul gemistilor :o: :P :o: .......(da nu mancam gem)

 

Mult.....da bine,va iubesc :blink:

Ne bucuram :cheer: .....da si pestii sunt trazniti ca sunt tot duali ca gemenii :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu si cu sora mea suntem Gemeni ambele, iar mama este Fecioara!!! :rot: Cind ea nu e acasa are loc al Treilea Razboi Mondial! O:) O:) ;) :rot: :o: :blink:

Cind mama se intoarce si vede ce dezastru e in casa se incepe al Patrulea Razboi! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit ceva interesant despre defectele Gemenilor...nu f adevarate din punctul meu de vedere....depinde mult si de ascedent:

 

Defecte

 

Lumea ii gaseste in general simpatici, dar nu prea are incredere in ei. Adevarul este ca nu inspira asa ceva cu felul lor de-a fi alunecos, care pentru multi semeni denota necinste. Nu este chiar asa, dar pentru ca aici vorbim de defecte trebuie sa-l amintim pe cel mai mare: nestatornicia. Li se reproseaza ca nu pot avea o singura relatie stabila, ca tind sa flirteze in timpul logodnei (va imaginati ce se imtampla dupa 20 de ani de casnicie). Intr-un cuvant, sunt neseriosi. Si toate acestea se petrec pentru ca ei se plictisesc foare repede si se plictisesc pentru ca sunt superficiali. Dar tineti minte ca daca aveti nevoie de un sfat la rece puteti sa-l solicitati, pentru ca sunt mult mai eficienti petru altii decat pentru sine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu este chiar asa, dar pentru ca aici vorbim de defecte trebuie sa-l amintim pe cel mai mare: nestatornicia. Li se reproseaza ca nu pot avea o singura relatie stabila, ca tind sa flirteze in timpul logodnei (va imaginati ce se imtampla dupa 20 de ani de casnicie). Intr-un cuvant, sunt neseriosi. Si toate acestea se petrec pentru ca ei se plictisesc foare repede si se plictisesc pentru ca sunt superficiali. Dar tineti minte ca daca aveti nevoie de un sfat la rece puteti sa-l solicitati, pentru ca sunt mult mai eficienti petru altii decat pentru sine.

 

E adevarat ca ma plictisesc repede, insa nici dupa 7 ani nu ma plictisisem de "mutantul" meu. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Urasc gemenii! :yahoo: :yahoo: :crazy:

Te vindeci tu :stars: ....noi iubim balantele :flowers:

 

E adevarat ca ma plictisesc repede, insa nici dupa 7 ani nu ma plictisisem de "mutantul" meu. :ok:

Eu am ascedentul in fecioara...tu? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×