Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

:doh: hmm, si eu vreau sa stiu ce asa straniu avem noi, doar suntem oameni si noi, nu? :yahoo:

Ne identificam prin debitul mare verbal,dar asta nu inseamna ca suntem ciudat ^_^

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ne identificam prin debitul mare verbal,dar asta nu inseamna ca suntem ciudat :yahoo:

 

Eu zic ca suntem destul de ciudatei...cred ca dualitatea e de vine. Numai balantele si pestii ar trebui sa ne inteleaga ^_^

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu zic ca suntem destul de ciudatei...cred ca dualitatea e de vine. Numai balantele si pestii ar trebui sa ne inteleaga :unknw:

Agree ^_^

Sunt Balanta..sincer, m-am saturat de voi si de Lei. Numai peste voi si peste lei dau. Sunt blestemata. :yahoo: :doh: :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

^_^ Ma inteleg intai cu unul dintre noi, apoi vine mereu celalalt si ne arata ce nu trebuia sa facem.

Asta'i viatza de "gemeni". Te cauti mereu si nu te intalnesti cu tine niciodata, pentru simplul motiv ca nu ai timp!

Si totusi te iubesti mult pe tine insuti, dual asa cum esti.. :yahoo:

Iar pestele ma suporta, bietul de el..

Balantele au incercat mereu sa me coordoneze, dar, cum eu nu ma coordonez bine, apai nici altul nu va putea.

:doh:

Editat de grandmother

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
^_^ Ma inteleg intai cu unul dintre noi, apoi vine mereu celalalt si ne arata ce nu trebuia sa facem.

Asta'i viatza de "gemeni". Te cauti mereu si nu te intalnesti cu tine niciodata, pentru simplul motiv ca nu ai timp!

Si totusi te iubesti mult pe tine insuti, dual asa cum esti.. :yahoo:

Fiind "doi" nu ne plictisim niciodata :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce-i mai ciudati!!!!!Nu stii la ce sa te astepti de la ei!!Eu unu sunt Taur si pana la urma urmei nu conteaza de zodie conteaza de persoana respectiva cat de bine te intelegi cu ea sau cum te vede ea! :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×