Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Eu de exemplu am fost la un astrolog-psiholog si mi-a spus asa "Ca gemenii sunt cele mai interesante femei, deoarece in ele se afla un harem intreg, nu mai putin de 40 de femei.... si cum barbatilor le place vinatoarea ei vesnic vor incerca sa cucereasca fiecare femeie din voi, asa ca nu se vor plictisi nicioadata. Mia mai spus si ca suntem un pic mai mult usuratice" asa ca NASUL SUS

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu zic ca suntem destul de ciudatei...cred ca dualitatea e de vine. Numai balantele si pestii ar trebui sa ne inteleaga :P

 

se pare ca sotul meu care e in balanta m'a inteles. ca altfel nu ma lua...... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
se pare ca sotul meu care e in balanta m'a inteles. ca altfel nu ma lua...... :flowers:

 

Gemenii sunt compatibili cu balantele.

Si ne mai inteleg si datorita dualismului lor. Sau semi-dualism. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Gemenii sunt compatibili cu balantele.

Si ne mai inteleg si datorita dualismului lor. Sau semi-dualism. :P

Intre noi fie vorba, ne impacam bine cu toate zodiile, ne adaptam si dupa persoana....o urmare buna a dualitatii noastre :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi plac gemenii pina la un anumit punct...cind nu mai stiu ce vor ma enerveaza foarte tare...

In rest ii iubesc pentru ca , orice s-ar spune, ei sunt cei mai stralucitori si mai vii dintre noi.

A....si am uitat sa spun , eu sunt leu si linga gemeni ma simt cel mai bine :) , nu stiu de ce...chiar si cind sunt nesuferiti :spiteful: , tot dragi imi sunt! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie imi plac gemenii pina la un anumit punct...cind nu mai stiu ce vor ma enerveaza foarte tare...

In rest ii iubesc pentru ca , orice s-ar spune, ei sunt cei mai stralucitori si mai vii dintre noi.

A....si am uitat sa spun , eu sunt leu si linga gemeni ma simt cel mai bine :) , nu stiu de ce...chiar si cind sunt nesuferiti :spiteful: , tot dragi imi sunt! :doh:

Gemenii se impaca f ffff bine cu leii....... :crazy: .....cred ca se impaca cu toate zodiile :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

MissElla... tu esti nascuta in zodia Gemeni?? :yes:

[/quotу]

Da....de ce crezi ca am propus acest topic? Vreau si eu sa aflu ce crede lumea despre aceasta zodie :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Especially for MissEla:

 

"Da....de ce crezi ca am propus acest topic? Vreau si eu sa aflu ce crede lumea despre aceasta zodie "

Gemenilor nu le pasa atat de tare de ce "crede" lumea. Tin cont numai de observatiile pertinente ale celorlalti.... asta cand tin seama, in fine... :o: Iar tu, daca esti in Gemeni, nu insemni doar "generalitatile" gasite in horoscop, sunt o multime de alti factori care contribuie la definirea ta.

 

Si.... mai ales, Gemenii cand cauta ceva GASESC! Esti prima persoana din Gemeni pe care o aud afirmand "Am citit si tot am citit si nicaieri nu am gasit nimic scris despre..." (nici nu importa despre ce).

 

"Eu de exemplu am fost la un astrolog-psiholog si mi-a spus asa "Ca gemenii sunt cele mai interesante femei, deoarece in ele se afla un harem intreg, nu mai putin de 40 de femei.... si cum barbatilor le place vinatoarea ei vesnic vor incerca sa cucereasca fiecare femeie din voi, asa ca nu se vor plictisi nicioadata. Mia mai spus si ca suntem un pic mai mult usuratice" asa ca NASUL SUS"

"harem"? "usuratice"? barbati care vaneaza aceeasi femeie de 40 de ori? poate cei loviti de amnezie!

Ce inseamna "NASUL SUS"? Si pt. ce "nasul sus"? :yes:

 

Gemenii nu emit generalitati de genul "toti barbatii sunt..... sau... toate femeile sunt...".

Si alte chestii pe care nu le mai enumar aici...

Dar, poate, cine stie? Esti tu atipica... sau inteleg eu mai greu.

 

Gemenii sunt "foarte" adaptabili, poate prea adaptabili la situatii noi si grupuri noi. Crezi, dupa ceea ce ti-am raspuns acum, ca te poti adapta discutiei cu mine? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Especially for MissEla:

 

"Da....de ce crezi ca am propus acest topic? Vreau si eu sa aflu ce crede lumea despre aceasta zodie "

Gemenilor nu le pasa atat de tare de ce "crede" lumea. Tin cont numai de observatiile pertinente ale celorlalti.... asta cand tin seama, in fine... :o: Iar tu, daca esti in Gemeni, nu insemni doar "generalitatile" gasite in horoscop, sunt o multime de alti factori care contribuie la definirea ta.

 

Si.... mai ales, Gemenii cand cauta ceva GASESC! Esti prima persoana din Gemeni pe care o aud afirmand "Am citit si tot am citit si nicaieri nu am gasit nimic scris despre..." (nici nu importa despre ce).

 

"Eu de exemplu am fost la un astrolog-psiholog si mi-a spus asa "Ca gemenii sunt cele mai interesante femei, deoarece in ele se afla un harem intreg, nu mai putin de 40 de femei.... si cum barbatilor le place vinatoarea ei vesnic vor incerca sa cucereasca fiecare femeie din voi, asa ca nu se vor plictisi nicioadata. Mia mai spus si ca suntem un pic mai mult usuratice" asa ca NASUL SUS"

"harem"? "usuratice"? barbati care vaneaza aceeasi femeie de 40 de ori? poate cei loviti de amnezie!

Ce inseamna "NASUL SUS"? Si pt. ce "nasul sus"? :o:

 

Gemenii nu emit generalitati de genul "toti barbatii sunt..... sau... toate femeile sunt...".

Si alte chestii pe care nu le mai enumar aici...

Dar, poate, cine stie? Esti tu atipica... sau inteleg eu mai greu.

 

Gemenii sunt "foarte" adaptabili, poate prea adaptabili la situatii noi si grupuri noi. Crezi, dupa ceea ce ti-am raspuns acum, ca te poti adapta discutiei cu mine? :yes:

Acum sa-ti spun eu, draga, ce cred despre afirmatiile tale.........Gemenii sunt persoane mindre, care nu suporta observatiile, regulele, ordinele....cred ca cuvintul "Usuratice" te-a ranit, nu? Si chiar daca imi vei raspunde negativ, nu te voi crede! Si in legatura cu "am citi si am citit si nu am gasit".....nu se plictisesc oare gemenii repede si deseori ii compara lumea cu fluturii, care zboara din floare in floare? Daca nu am gasit nimic, inseamna ca mi-am pierdut interesul si punct! Dar tu la fel esti gemeni? Fiindca daca esti, atunci la capitolul atentie ai dat gres. Nu sunt oare gemenii super dotati cu inteligenta si cu o minte rapida, fiind guvernati de catre planeta Mercur? Si barbatii nu vineaza o femeie de 40 de ori ci incearca sa cucereasca pe fiecare femeie din ei.....ceea ce este, cred eu, interesant pentru ei. Si imi spui si mie unde am scris eu "toate femeile sunt.....toti barbatii sunt"?

Si sunt sigura ca la o cafeluta am fi avut o discutie Super Interesanta......imi plac conversatiile "zamoase"(daca intelegi ce vreau sa spun). :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×