Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Femeia si numai femeia!

Postări Recomandate

Imi pare bine ca scot solidaritatea umana la suprafata...este dragutz cum va tineti unul altuia partea si cum cadeti de acord in toate...How sweet......

baliverne.

Ps. scuza-ma ca nu ma pot abtine sa zic ce cred :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu te poti abtine, da-ti drumul.....se zice ca e mult mai bine sa te descarci pe moment decat sa refulezi mai tarziu, sau sa ajungi o baba plina de regrete..... :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi pare bine ca scot solidaritatea umana la suprafata...este dragutz cum va tineti unul altuia partea si cum cadeti de acord in toate...How sweet......

PS:pentru fetita din varful muntelui, micutza elvetiana, si aici o nominalizez pe Heidy_2005: as vrea sa ii zic ca nu este frumos sa stai cu injuratura in..tastatura....si cred ca e si mai grav ce ai zis, mai ales fiindca e cam dificil sa "fuck" tu, fata fiind....(asta presupunand ca esti fata).

 

NOTA 10 crystyann !!! accepta felicitarile mele :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca nu te poti abtine, da-ti drumul.....se zice ca e mult mai bine sa te descarci pe moment decat sa refulezi mai tarziu, sau sa ajungi o baba plina de regrete..... :rock:

"scuza-ma" era la misto, asa cum ai facut si tu cand spuneai ca ti-ar placea ca lumea are spirit solidar. Te alinti. :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma alint...tu ma alinti acordandu-mi atat de multa atentie..incep sa cred ca te.....obsedez. :unsure:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ma alint...tu ma alinti acordandu-mi atat de multa atentie..incep sa cred ca te.....obsedez. :rock:"

Numai cat ma uit la figura aia de pasare desfigurata imi sare inima si nu ma pot stapani. :unsure:

Eu tot ce fac aici e sa tin departe lumea de un tip de gandire general. Ai partea ta de dreptate, dar cand tinzi sa exagerezi trebuie sa le zic oamenilor adevarul. Sa nu zica ca stiam si nu am zis. Esti un scump :rock:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oau ! dar ce au mai evoluat lucrurile in discutia asta !!!

dar pana la urma se va pune intrebarea : Femeia asta, animalul asta plin de rautati

monstrul, e necesara la casa omului/barbatului ?

din cate vad ESTE !!!! :rock: asa ca drag

Editat de jojodor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hahahaha! ma amuzi rau! cu totii suntem la origini animale dar sa nu exageram totusi..femeia e femeie,nu animal !

eh..desi mai sunt unii abia desprinsi din maimuta :unsure: !

cine stie ce fel de femei ai intalnit tu de ai ajuns la concluzia ca femeia e un animal ... :rock:

daca nu-i animal mamifer este SIGUR!!!!

sau nu???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca nu-i animal mamifer este SIGUR!!!!

sau nu???

 

Bine ca venisi tu,Victor, sa atati si mai mult pe pasaroiul mov!!!!Hai ,da-i apa la moara,atat asteapta! :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine ca venisi tu,Victor, sa atati si mai mult pe pasaroiul mov!!!!Hai ,da-i apa la moara,atat asteapta! :rock:

Ofof..vezi ce discriminare..mai intra prin zona un alt mascul si imediat sariti la gatul lui...si mai ales ca omul are si dreptate..nasteti voi puii vii si ii hraniti cu lapte? :rock:

PS:Nu stiu de ce va agitati asa de tare....oricum barbatii sunt pe cale de disparitei..o sa ramaneti voi intre..voi..atunci sa va vedem! :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×