Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Femeia si numai femeia!

Postări Recomandate

!hahahaha..daca tu crezi ca am zis asta ca sa fiu mangaiat ca un caine pe cap te inseli..citeste te rog frumos posturile de mai dinainte si o sa vezi ca sunt destul de nepopular in idei in randul vostru...iar faptul ca va credeti fiinte superioare nu face altceva decat sa imi intareasca impresia ca femeile deseori se supraestimeaza si ca aveti numai de pierdut din aceasta cauza..nu uitati ca sunt si barbati inteligenti, asa cum sunt si femei...cat de cat istete!

Asadar nu va umflati in pene....faptul ca va rujati, ca aveti ciclu si ca purtati sutien push-up nu va face mai inteligente decat noi!....

Cea mai cretina si mai bolnava chestie pe care am putut s-o citesc vreodata.Imagineaza-ti ce fel se vad frustrarile tale privite de o femeie care nu se machiaza, nu poarta push-up. Nici macar acid nu esti.

Singura persoana care se crede superioara, esti tu! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mah copii, (inainte sa postez precizez ca sunt fata) eu cam asa vad lucrurile:

1. Ma gandeam ca am trecut d vremea in care femeia era animalutul de casa al barbatului... :roll: daca respectati cat de cat femeile sau in general oamenii(ca si femeile tot oameni sunt) ce cauta topicul asta la animel???

2. Titlul: Femeia si numai femeia! WTF???parca e un vers dintr-o manea...numai aia au idei preconcepute si tampite despre femei si nu mai comentez...

3. Nimeni nu e superior nimanui, si femeile si barbatii au drepturi egale, nu mai particularizati cazurile!!!Nu toate femeile sau toti barbatii sunt la fel, o relatie se bazeaza pe respect reciproc nu pe cine domina pe cine...think a bit!!!

4. Chestia cu femeile sunt rele iar barbatii jucariile lor...ma depaseste, e o idee tampita, cine v-a mai invatat asta sau de unde ati tras voi concluziile astea??

5. Din toate discutiile voastre am ajuns la concluzia ca topicul asta ma scarbeste...

No offence...mi-am spus doar parerea!! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

parere acceptata light :cheer:

 

si sunt intru totul de acord cu tine dar lasa-ne sa glumim si noi cu pasaroiul cel mov caci ne face placere sa-l chinuim un pic si cateodata sa-l mangaiem pe cap ca pe un cutu scump ! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
parere acceptata light :cheer:

 

si sunt intru totul de acord cu tine dar lasa-ne sa glumim si noi cu pasaroiul cel mov caci ne face placere sa-l chinuim un pic si cateodata sa-l mangaiem pe cap ca pe un cutu scump ! :roll:

Pasaroiul nu glumeste.. o spune foarte jovial dar a devenit o problema pentru el... iar chestia cu mangaiatul pe cap e doar pt cine musca momeala. e baiat destept dar il depasesc cateva lucruri, asta e. :evil:

fara suparare, pliz. oricum esti cu muuuult mai inteligent decat mine, poti muri linistit :)"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pasaroiul nu glumeste.. o spune foarte jovial dar a devenit o problema pentru el... iar chestia cu mangaiatul pe cap e doar pt cine musca momeala. e baiat destept dar il depasesc cateva lucruri, asta e. :cheer:

fara suparare, pliz. oricum esti cu muuuult mai inteligent decat mine, poti muri linistit :evil:"

ce bine cred ca se simte "pasaroiu"....doar i se da apa la moara.... :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
parere acceptata light

 

si sunt intru totul de acord cu tine dar lasa-ne sa glumim si noi cu pasaroiul cel mov caci ne face placere sa-l chinuim un pic si cateodata sa-l mangaiem pe cap ca pe un cutu scump !

well, pute-ti sa-l mangaiati, hraniti, fugariti nu am nimic impotriva, dar eu cred ca "pasaroiul" vorbeste serios...
ce bine cred ca se simte "pasaroiu"....doar i se da apa la moara....

Intr-adevar cred ca este fericit ca lumea il "mangaie" si il baga in seama, asa ca va las sa-l draganiti in voie :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pt cine stie sa descifreze, un post de-al meu, se vede ca eu nu l-am "draganit" cum spuneti voi :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asadar nu va umflati in pene....faptul ca va rujati, ca aveti ciclu si ca purtati sutien push-up nu va face mai inteligente decat noi!..

 

Ai dreptate, nu suntem mai inteligente din cauza asta ci din cu totul alte motive.

:evil:" :D" :cry:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai dreptate, nu suntem mai inteligente din cauza asta ci din cu totul alte motive.

;)" ;)" :-"

 

:evil: :D :cry: si sa nu imi spui ca acele motive sunt strict secrete?ca ma si prapadesc de ras :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa zic decat ca ma tavalesc pe jos de ras, imi tremura tastatura in mana si mi-s umezi ochii ca la caprioara!...Sunteti bestiali....... :evil: :D :cry: :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×