Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Femeia si numai femeia!

Postări Recomandate

Nu cred ca ai face bine sa deschizi un topic pe numele meu...dar nici nu te pot opri sa faci asta.....nu stiu de ce va deranjeaza faptul ca UNEORI zic adevarul....si de cele mai multe ori adevarul doare....faptul ca femeile sunt mai rele decat barbatii este binecunoscut....faptul ca femeiel sunt destul de destepte incat sa ne duca unde vor ele, si asta este adevarat.....deci , daca sunteti femei, acceptati-va si calitatile , dar si defectele....nici un animal nu este perfect, nici macar femeia... :P

Termenul de animal a capatat o conotatie negativa si nu inteleg de ce....in fine, poate sunt eu mai incet in gandire...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

extraordinar...deopotriva femeile si barbatii pot fii rai...asa k nu mai fii subiectiv...poti sa`ti dau n exemple de barbati nenorociti care nu merita nici macar sa`i scuipi...asa k shut da fuck up!!! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hey what's wrong with you people... ???

Oamenii sunt oameni... animalele sunt animale.. pentru ca daca animalele ar fi fost oameni... nu s-ar mai fi chemat animale ci oameni... simplu fara tam tam....

Ca vine vorba de femei si barbati... toti au defecte.. unii(unele) mai mari si mai batatoare la ochi, altii (altele) mai mici ... si mai usor de trecut peste ele... so nu are rost..... sa ne mai continuam filozofatul pe faza asta care e si asa simpla..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
UNEORI zic adevarul
si in rest? papi gogosi, nu? ca eu una nu le inghit :P
nici un animal nu este perfect, nici macar femeia... :crazy:
Pentru un om care isi centreaza, contreaza, descentreaza ideile, faptul ca generalizezi vorbeste de la sine. Pe romaneste draga, nici tu nu mai crezi ce spui :nea: fii atent ce aberatii scoti:
Termenul de animal a capatat o conotatienegativa si nu inteleg de ce....in fine, poate sunt eu mai incet in gandire...

da... relevant. :P

PS: nu exista persoana care se considera perfecta! Si alt lucru, prostia sau (si) istetimea nu tin cont de organe genitale, scumpule, ar fi trebuit sa stii asta, ca esti mare :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu dar mentalitatea tine cont :P

DOAR la toaleta si in pat :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Totusi la drept vorbind cum ar arata lumea fara femei?

Cred ca ar fi cam alb negru.

Macar ele ne dau putina culoare nu credeti? :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare bine ca scot solidaritatea umana la suprafata...este dragutz cum va tineti unul altuia partea si cum cadeti de acord in toate...How sweet......

PS:pentru fetita din varful muntelui, micutza elvetiana, si aici o nominalizez pe Heidy_2005: as vrea sa ii zic ca nu este frumos sa stai cu injuratura in..tastatura....si cred ca e si mai grav ce ai zis, mai ales fiindca e cam dificil sa "fuck" tu, fata fiind....(asta presupunand ca esti fata).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×