Sari la conținut
Forum Roportal
ironic

Ganduri fugare...

Postări Recomandate

Iar am făcut o reacție alergica. Corpul meu urla "sunt capricorn!" . Ei, glumesc. Da' și tipu' meu tot tzap e. Ne potrivim până și la alergii. Și doar am zis că nu mai fac cu tzapi, da' mă mănâncă. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 05.02.2016 la 13:40, Icebreaker* a spus:

Zilele trecute vazusem o postare de-a lui Ousor. Cati au disparut si nu mai dau un semn de viata...

I'm back my friend.

Mi-era dor de voi toti.

 

  • Like 3
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 minute, Eurus a spus:

Buna mai e cafeaua iubitului meu! Buna cum e și el bun.

Asta  suna a verset din Cântarea Cântărilor :laugh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E bine sa îmi beau cafeaua,dimineață în zori, meditând la liniște și citindu-i pe oamenii frumoși și echilibrati.

E bine să eviți același non-sens obositor, atunci când poți. Îmi voi exersa aceasta abilitate de acum înainte. Era o vorbă în care cred tot mai tare : ,,Daca nu ne înțelegem, mai bine ne despartim''.

Întotdeauna am considerat acest act că fiind unul egoist, că fiind unul prin care îl faci pe celălalt să se creadă om rău, insuportabil, nedemn de comunicare și iertare. Dar nu este așa. Uneori pur și simplu faci loc altora mai puternici sa ii ajuta să evolueze și recunoști că tu nu poți, nu ai forță necesara.

In altă ordine de idei..Buna dimineața, lume!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Anii trecuți mă raceam cam o data pe an, primăvară. Dat fiind faptul că iarna asta primăvară a tot fost de vreo 4-5 ori ( inghet-dezghet, inghet-dezghet) cred că nu este deloc anormal că m-am racit tot de atâtea ori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×