Sari la conținut
Forum Roportal
ironic

Ganduri fugare...

Postări Recomandate

13 hours ago, ♫ Blues ♬ said:

Duminica voi vota in Eindhoven! Cu mine vor fi inca vreo 60 de persoane.

Daca noi, de la 2300 km, votam, sa le fie rusine tuturor celor din Romania care nu o vor face. Am zis! :mad:

Mda, să le fie, și sincere felicitări pentru atitudinea ta!

De fapt, important e ca oamenii din România să conștientizeze că nevotând le vor da girul altora. 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am văzut un film groaznic de cutremurător.

Mai bine nu îl vedeam.

Unii oameni pur și simplu devin monștri!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iar m-a tras curentul la măsea. ..și Maine merg in muntii-mi după o lună! Deja mă sufoc de dor,nu îmi permit să merg la dentist acum!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
9 minutes ago, Stu' said:

Iar m-a tras curentul la măsea. ..și Maine merg in muntii-mi după o lună! Deja mă sufoc de dor,nu îmi permit să merg la dentist acum!!!

Fugi repede și tare la dentist și nu mai aștepta! :laugh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda...cu toții mă trimiteți la dentist.

Nu vreți să mă și mărit cu el?

Glumesc. Am făcut altfel.

Azi la prima oră am făcut radiografie la toată dantura și l-am păcălit pe radiograf să îmi spună, deși nu 100%, daca e puroi sau nu pe undeva. Și nu era.

Am mers și la stomatolog pe la 9 ( avem în Cluj stomatologie privata cu regim și de urgență în weekend in mod special) și după câteva conversații faine, o consultație și o fluorizare..mă simt mai bine și mă bucur chiar că de săptămâna viitoare am un nou dentist și voi incepe sa îmi rezolv una câte una problemele dentare..nu-s așa multe și nici grave tare. Vreo 2,3 maxim :)) ..mai ușoare.

Editat de Stu'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
42 minutes ago, Stu' said:

Mda...cu toții mă trimiteți la dentist.

Nu vreți să mă și mărit cu el?

Glumesc. Am făcut altfel.

Azi la prima oră am făcut radiografie la toată dantura și l-am păcălit pe radiograf să îmi spună, deși nu 100%, daca e puroi sau nu pe undeva. Și nu era.

Am mers și la stomatolog pe la 9 ( avem în Cluj stomatologie privata cu regim și de urgență în weekend in mod special) și după câteva conversații faine, o consultație și o fluorizare..mă simt mai bine și mă bucur chiar că de săptămâna viitoare am un nou dentist și voi incepe sa îmi rezolv una câte una problemele dentare..nu-s așa multe și nici grave tare. Vreo 2,3 maxim :)) ..mai ușoare.

Ți-a căzut cu tronc dentistul? 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×