Sari la conținut
Forum Roportal
amonis

Cine si ce ne mai toaca nervii?

Postări Recomandate

Pai bine te-am gasit din nou Heidy... pe mine ma cheama Beni.... pe tine?? :D Nu ai chef sa ma stresezi un pic... ca fetele mele toate or fugit.. si nu gasesc pe niciuna cu care sa ma intretin la o poveste.. :evil:

pai dak vrei ceva de la mine, da`mi un mesaj in private...sau mai bine ia id`ul meu de mess beni...heidy4u_girl. te astept :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Azi am fost foarte calma...

Deshi, spre seara, dupa ce spalasem mashina, a plouat... asta a fost mare ghinion... M-a enervat ploaia ... :evil: deshi era asa caldutz shi placut afara ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai dreptate, draguto! mi se intampla de vreo saptamana sa fiu trista si ,in acelasi timp ,furioasa pe mine ca sunt trista.....si uite asa imi auto/toc nervii de pomana :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma enerveaza noul regulament al ase-ului(cu cele 4 sesiuni :unsure: )si ma mai enerveaza faptul ca nu am nici un chef sa invat :rock: injurati-ma ,ziceti-mi ceva ca sa ma goniti de la calc :rock:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma enerveaza noul regulament al ase-ului(cu cele 4 sesiuni :P )si ma mai enerveaza faptul ca nu am nici un chef sa invat :doh: injurati-ma ,ziceti-mi ceva ca sa ma goniti de la calc ;)

fugi d la calc si treci la scris si l invatat!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×