Sari la conținut
Forum Roportal
amonis

Cine si ce ne mai toaca nervii?

Postări Recomandate

MASONERIA ROMANA PRIN PROGRAMUL "CURATENIA" LANSAT ACUM 4 ANI.....

HM "O ZI BUNA" = SALUT MASONIC

RAZBOIUL LOR CONTRA MINTII NOASTRE CONTROLUL SI DOMINAREA ROMANIEI

CU TELEVIZIUNEA IN FRUNTE

DE ACEEA NU POT SALUTA CA EI CU "O ZI BUNA" CI CU O ZI REA PENTRU CA ASA ESTE

__________________________________________________________________________

DAR PENTRU A VERIFICA DETALIAT DUPA MINTEA NORMALA CEEA CE POATE FI FATARNICIE TREBUE SA DISPUI DE ADEVARATE RETELE DE INFORMATII

NU CUMVA ESTI SI DUMNEATA ?

 

HAI RECUNOASTE CA SI TU CA SI ALTII AI ACCEPTAT SATI VINZI IN FELUL ASTA SUFLETUL PENTRU PROPRIA LINISTE, SUCCES MATERIAL IN DAUNA CELOR CARE CAD VICTIME ALE INFORMATORILOR.

 

Cuvinte grele, refuz sa intru intr-o polemica cu tine pe aceasta tema. De fapt nu acesta era titlul topicului. Daca vrei deschide un topic separat. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Shtiu k pare aproape de necrezut, dar eu sunt o persoana rabdatoare shi putine lucruri ma enerveaza cu adevarat...

Una dintre ele este reclama de la FULGA care deja a devenit un soi de ... kitch k sa zic asha ... :haha:

In rest, totul e OK ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Shtiu k pare aproape de necrezut, dar eu sunt o persoana rabdatoare shi putine lucruri ma enerveaza cu adevarat...

Una dintre ele este reclama de la FULGA care deja a devenit un soi de ... kitch k sa zic asha ... :haha:

In rest, totul e OK ...

haha....pare incredibil dar si pe mine ma enerveaza reclama aia si glumele care se fac pe seama ei.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma enerveaza oamenii care promit shi nu-si respecat promisiunea ... E cel mai grev lucru care ma poate scoate din sarite ... Ma enerveaza cand trebuie sa astept, pt k simt k sunt plasata pe locu doi... iar eu sunt o rasfatata, shi vreau sa fiu tratata cum se cuvine ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×