Sari la conținut
Forum Roportal
Seductiv

Vreau sa ma impac

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am sunat de doar 2 ori, nu am mai insistat. Pe mess nici macar invisible nu a intrat. I-am trimis un mesaj de noapte buna si doar atat. Mai e si maine 1 zi.

 

Faptul ca nu a raspuns la telefon sa-mi spuna si sa o las imi pace cred ca e o chestie de valorificat :pardon:

 

nu chiar . unele persoane nu zic lasa ma in pace ci doar da de inteles ...

Editat de loneliness4ever

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am sunat de doar 2 ori, nu am mai insistat. Pe mess nici macar invisible nu a intrat. I-am trimis un mesaj de noapte buna si doar atat. Mai e si maine 1 zi.

 

Faptul ca nu a raspuns la telefon sa-mi spuna si sa o las imi pace cred ca e o chestie de valorificat :rot:

Lasa omule fiinta aia in pace pentru un timp si nu o mai spiona (pana si pe mess cu programelele alea... :blink: ). Cand o sa vrea sa te contacteze, fii sigur ca o va face. Da-i o pauza, cu cat insisti mai mult, cu atat o sperii si indepartezi mai tare. :think:

 

Ai mai avut prietena pana acum? :pardon:

Editat de bridget jones
editare citat
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce motiv stupid si idiot e asta? Ca nu ai fost de mos Craciun la nepotica ei? Ce varsta are prietena ta, 16 ani?

nu ai de unde sa stii cum traieste ea o relatie, fie ca e de doar 2 luni sau de 2 ani. poate e genul de om care se imprieteneste rapid si se simte in largul ei oriunde ar fi si nu-l poate judeca nici pe el printr-o alta prisma.

 

sau poate a avut o experienta neplacuta cu altcineva iar gestul lui a facut-o sa-si reaminteasca, se simta neglijata, nedorita cu adevarat, mai ales ca el se abtinea sa-i demonstreze ca tine la ea si o doreste.

parerea mea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am sunat de doar 2 ori, nu am mai insistat. Pe mess nici macar invisible nu a intrat. I-am trimis un mesaj de noapte buna si doar atat. Mai e si maine 1 zi.

 

Faptul ca nu a raspuns la telefon sa-mi spuna si sa o las imi pace cred ca e o chestie de valorificat :pardon:

hm. nu-i mai trimite nici mesaj, nici n-o mai suna, nici nimic. Las-o

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
@Malkia: Nu o spionez, pentru ca nu am de ce, insa Yahoo Messengerul meu asta face. Are instalat un plugin care face treaba asta.

 

Dezinstaleaza-l.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ați rămas prieteni? Cum se manifestă prietenia după ce ați avut o relație de iubire? Există așa ceva? Nu prea cred.Cu siguranță NU a fost iubire,nici nu poate fi

Editat de Miss-Take

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e asta chestia. Nu sunt un copil de 14 ani care vrea sa stie ce face tipa, la ce ora se trezeste, la ce ora mananca, la ce ora intra pe mess, cu cine se intalneste si alte asemenea chestii. Este viata ei pana la urma, iar eu nu vreau decat sa ceri cateva sfaturi, pareri. Si cele ironice sunt bune, precum si cele de bun simt. Insa cred ca exista 2 posibilitati, sa nu vrea sa mai auda de mine, sa o las definitiv in pace sau sa o tachinez cu telefoane si mesaje prin care sa-mi arat adevaratul eu. Daca pana acum si-a dorit sa o sun de multe ori pe zi, cred ca si acum asteapta asta de la mine. Oricum zilele ce vor urma nu va avea niciun semn de la mine, asta este sigur.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e asta chestia. Nu sunt un copil de 14 ani care vrea sa stie ce face tipa, la ce ora se trezeste, la ce ora mananca, la ce ora intra pe mess, cu cine se intalneste si alte asemenea chestii. Este viata ei pana la urma, iar eu nu vreau decat sa ceri cateva sfaturi, pareri. Si cele ironice sunt bune, precum si cele de bun simt. Insa cred ca exista 2 posibilitati, sa nu vrea sa mai auda de mine, sa o las definitiv in pace sau sa o tachinez cu telefoane si mesaje prin care sa-mi arat adevaratul eu. Daca pana acum si-a dorit sa o sun de multe ori pe zi, cred ca si acum asteapta asta de la mine. Oricum zilele ce vor urma nu va avea niciun semn de la mine, asta este sigur.

 

cred ca asta e o decizie inteleapta, dar vei rezista sa nu o cauti? si nici nu o spiona pe mess. incearca sa iei o pauza cateva zile si vezi ce vei simti atunci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×