Sari la conținut
Forum Roportal
Seductiv

Vreau sa ma impac

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

si era odata .. cineva cu care vorbeam ore intregi intre 7 si 10 ore pe zi . mi era prieten foarte bun . in real nu l vazusem . la un moment dat ne am certat de la un motiv anume. dupa 6 luni ne am intalnit accidental si am simtit multe emotii laolalta.. nu ne am cuplat( povestea asta dateaza intre 2007 si 2008 ). este vorba de dragoste?

Editat de loneliness4ever

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si era odata .. cineva cu care vorbeam ore intregi intre 7 si 10 ore pe zi . mi era prieten foarte bun . in real nu l vazusem . la un moment dat ne am certat de la un motiv anume. dupa 6 luni ne am intalnit accidental si am simtit multe emotii laolalta.. nu ne am cuplat( povestea asta dateaza intre 2007 si 2008 ). este vorba de dragoste?

Nu,de emoții. :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a. a fost cea mai misto emotie care mi a taiat rasuflarea :pardon:

 

p.s mor de invidie ca eu nu ma pot impaca cu acel nene . de aia stresez topicul putin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
a. a fost cea mai misto emotie care mi a taiat rasuflarea :pardon:

 

p.s mor de invidie ca eu nu ma pot impaca cu acel nene . de aia stresez topicul putin

:blink:

 

Poate viața vă va face să vă re

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu ca proasta am sa tac :blink: asa am facut de cate ori am avut ocazia sa reluam un ceva ( zic eu special ).. ma scuzati .. chiar m au emotionat postarile lui lupini si misstake .. ma regas4esc intre ele mi au trezit amintiri.. daca dragostea inseamna prietenie cu aceleasi idei ( eu cu acel nene chiar am impartit fiecare idee , asemanare ) ...

 

miss ai dreptate .. daca e sa fie va fi ... dar pana atunci tot ma oftic pe roportal :think:

 

on topic impacati va :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fratilor am si eu o prob :pardon: m-am despartit de prietena mea acum 2 zile. motivul.....mi-a spus ca a sufeirt prea mult in tot timpul cat am fost impreuna. aceasta suferinta se rezuma la faptul ca am mintit-o O SINGURA DATA , ca faceam cateva glume si ea se supara repede pleca acasa, se baga in pat si incepea sa planga,

 

eu o iubesc foarte mult, si ea la fel ,

 

da ati citit bine si ea ma iubeste foarte mult , dar mi-a zis ca vom fi impreuna din nou cand o sa sufar si eu cat a suferit ea. ce ma enerveaza e ca dupa ce ne-am despartit , cand umblam cu gasca , nu rata nici un motiv sa ma faca mincinos, si de cateva ori ma facut si prost. azi i-am zis ca daca ma mai insulta de fata cu gasca sau si intre patru ochi "o are promisa", bine, normal ca in gluma o are promisa. nu pot sa o lovesc. lasa ca nici o palma pe fund nu primeste de la nimeni pt ca au de a face cu mine :blink:

 

acum cu ce vreau sa ma ajutati: cum sa ii demonstrez ca am suferit, am suferit putin dar nu mult. si mentionez ca ieri eram cu gasca , iar cand am ramas doar eu si cu ea am incercat sa o sarut , iar in timp ce o sarutam s-a oprit si a zis sa termin, daca nu am putut sa mentin relatia nu voi mai primi nici un sarut de la ea.

 

deci .... cum sa ii demonstrez ca am suferit , si sa o conving sa fim din nou impreuna.

Editat de bridget jones
mircuitor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

alege ori eu ori ei :pardon:

 

well e ranita domnisoara ta acuma dar ii va trece . cand iubesti te tin nervii putin si apoi te intorci :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mi-a zis k vom fi impreuna din nou cand o sa sufar si eu cat a suferit ea

cum sa ii demonstrez k am suferit

am suferit putin dar nu mult

deci .... cum sa ii demonstrez ca am suferit , si sa o conving sa fim din nou impreuna.

 

Pai de ce nu ne impartasesti si noua in ce a constat suferinta ta cea scurta (dar poate o fi fost intensa ca sa compenseze durata...mai stii) ca sa vedem daca te califici.

Fa socoteala...cate perne ai muiat si tu in lacrimi amare sau cate ore te-ai dat si tu de ceasu mortii de la vreo minciuna dea ei? Daca ai simtit si tu ca inimioara ta e strapunsa de chinurile groaznice ale suferintei din iubire atunci ai trecut testul. Dar "teama" mi-e ca tu ai suferit mai mult in mandrie ca ti-a dat pasi si nu stii cum sa scoti camasa in fata la gashka. :pardon:

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Cavalerul_Jedi: Vreau sa-i demonstrez cine sunt cu adevarat, chiar daca ne vom impaca si relatia nu va continua prea mult. Cel putin voi fi linistit in sufletul meu ca nu merge. Iar ea, normal ca descopera.

@Dani Quinn: Nu :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×