Sari la conținut
Forum Roportal
millica

Imi place de o fata..lol

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Du-i o floare.

... si doi gradinari . :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol: :blink: :tease: ce nebun esti.....

on:

pustiule,din moment ce tu recunosti ca nu-i vorbesti cum trebuie ce vrei frate de la noi sau de la ea?e la mintea cocosului ca trebuie sa iti schimbi accentul in care vorbesti altfel lasi impresia de dezinteres,opusul a ce ai tu nevoie,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:lol: :blink: :tease: ce nebun esti.....

on:

pustiule,din moment ce tu recunosti ca nu-i vorbesti cum trebuie ce vrei frate de la noi sau de la ea?e la mintea cocosului ca trebuie sa iti schimbi accentul in care vorbesti altfel lasi impresia de dezinteres,opusul a ce ai tu nevoie,

taaaci ...ma faci sa ma simt ca grasii aia inchisi de pariniti in pivnita ca sunt prea urati lol....inca ma gandesc ..sau incerc sa aflu ce o intereseaza pe ea

 

 

AŞA !

in sfarsit unu care nu imi zice sa renuntz :huh:)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
taaaci ...ma faci sa ma simt ca grasii aia inchisi de pariniti in pivnita ca sunt prea urati lol....inca ma gandesc ..sau incerc sa aflu ce o intereseaza pe ea

da ti-am zis eu sa renunti?ti-am dat un sfat cat se poate de serios.sa inveti sa te porti cu ea,vrei sa iti dau si lectii de etica? :lol:

si nu-mi zi mie sa tac,ignora-ma daca nu iti convine ce spun.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
taaaci ...ma faci sa ma simt ca grasii aia inchisi de pariniti in pivnita ca sunt prea urati lol....inca ma gandesc ..sau incerc sa aflu ce o intereseaza pe ea

 

 

in sfarsit unu care nu imi zice sa renuntz :blink:)))

abia acum ti-ai dat seama :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sindromul messenger.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×