Sari la conținut
Forum Roportal
Mdignity

Hard mic

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

io u inteleg la ceva trebuie atateae partiti eu hdd de 500 gb si am doar doua partiti si mie suficient.Una pe care imi tin sistemul de operare si cealalta pentru lucruri care nu vreau sa se stearga.Si oricum facand partiti pe hd isi micsoreaza memorie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Una de 10Gb si restul de 30GB?

la fel

daca ai decat un hard si un windows XP ia 3-4 Gb la instalare, mai bagi programe si prostioare, ajungi rapid la 20

 

fa una de 30 de GB sa pui Windows pe ea, si inca una de 10 GBytes s-o ai de rezerva

sa pui diverse smecherii, poze sau chestii pe care vrei sa le pastrezi in cazul ca iti cade sau vrei sa schimbi acel windows

acum hardurile, partitia cu sistemul de operare, se pot clona pe un altul,sunt programe simple pentru asa ceva

 

desigur ca o sa iei si un alt hard si nu conteaza ce am scris, dar poate ai sa-ti amintesti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
io u inteleg la ceva trebuie atateae partiti eu hdd de 500 gb si am doar doua partiti si mie suficient.Una pe care imi tin sistemul de operare si cealalta pentru lucruri care nu vreau sa se stearga.Si oricum facand partiti pe hd isi micsoreaza memorie

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×