Sari la conținut
Forum Roportal
millica

Imi place de o fata..lol

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

si ai o problema cu "lol-ul"??? :lol:

nu ... pur si simplu postam pe un alt forum total diferit de ce e e aici si acolo tineau foarte mult la gramatica..si cand postez aici mai mai destind si eu putin :huh: (lol) :blink: :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine-a zis că aici nu ţinem la gramatică? Unii sunt chiar op/bsedaţi de asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda pai multumesc mult ...da nici unul din sfaturile de aici nu ma ajutat totusi am vorbit cu ea ..si am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine raspunsul a fost unul pozitiv :doh::P pur si simplu era timida desi nu parea timida deloc :) sunt eu cam prost =)))Moderatorii pot sa inchida acest topic ca mam lamurit ...adik nu mam lamurit ..ma rog cel putin am ajuns unde voiam :doh:

Editat de millica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda pai multumesc mult ...da nici unul din sfaturile de aici nu ma ajutat totusi am vorbit cu ea ..si am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine raspunsul a fost unul pozitiv :doh::P pur si simplu era timida desi nu parea timida deloc :doh: sunt eu cam prost =)))Moderatorii pot sa inchida acest topic ca mam lamurit ...adik nu mam lamurit ..ma rog cel putin am ajuns unde voiam :doh:

atunci felicitarile mele....pentru ca ti-ai facut curajul de a vb.....vezi ce inseamna comunicarea? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda pai multumesc mult ...da nici unul din sfaturile de aici nu ma ajutat totusi am vorbit cu ea ..si am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine raspunsul a fost unul pozitiv :pardon::P pur si simplu era timida desi nu parea timida deloc :suicide: sunt eu cam prost =)))Moderatorii pot sa inchida acest topic ca mam lamurit ...adik nu mam lamurit ..ma rog cel putin am ajuns unde voiam :cry:

Inchis la cerere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×