Sari la conținut
Forum Roportal
Medee

Merit eu asa ceva ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

vorbeste cu mine si ma provoaca si astepata ca si eu sa raspund si sa imi sustin punctul de vedere!!!

 

 

Aveţi multe puncte de vedere comune ? Dacă e aşa, e cel mai bine, pentru că iubirea e acolo unde cei doi au aceleaşi idei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu cred ca sunt ciudata sau el e ciudat!am iesit dintr-o relatie de lunga durata si am cunoscut un el care desi eu plang dupa fostul el ma iubeste, ma pupa, ma sprijina, ma intelege, e rabdator, e barbatul ideal si acum ma intreb oare merit eu asa ceva???

 

:lol: :lol: :yes:

 

Daca nu mai e langa tine, clar, nu-l meriti :P!

Daca inca mai e...si e si valabil tipul, e posibil sa nu-l mai ai...cu o asa gandire, si eu as pleca :crazy:!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aveţi multe puncte de vedere comune ? Dacă e aşa, e cel mai bine, pentru că iubirea e acolo unde cei doi au aceleaşi idei.

da!gandim la fel si ne dorim exact aceleasi lucruri:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:lol: :lol: :yes:

 

Daca nu mai e langa tine, clar, nu-l meriti :P!

Daca inca mai e...si e si valabil tipul, e posibil sa nu-l mai ai...cu o asa gandire, si eu as pleca :crazy:!

e inca langa mine...continua sa creada in noi si sa construiasca pt noi...va renunta cand va simti ca nu mai poate face nimic..asa sunstine!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da!gandim la fel si ne dorim exact aceleasi lucruri:)

 

mda ...doar un detaliu minor si nesemnificativ va mai tulbura linistea ...nu-l iubesti si te gandesti la celalalt si astepti sa fii consolata si inteleasa de ....fraierica ce-i pe post de iubit acum

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e inca langa mine...continua sa creada in noi si sa construiasca pt noi...va renunta cand va simti ca nu mai poate face nimic..asa sunstine!!

 

şi ai de g

Editat de .Goddess.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e inca langa mine...continua sa creada in noi si sa construiasca pt noi...va renunta cand va simti ca nu mai poate face nimic..asa sunstine!!

 

m-ai bagat in ceata :lol: " pt ca nu mai mergea si decat sa astept pana la 30 de ani ca el sa se decida ne-am despartit.." asta tu ai spus-o si ca "am iesit dintr-o relatie de lunga durata si am cunoscut un el care desi eu plang dupa fostul el ma iubeste, ma pupa, ma sprijina, ma intelege, e rabdator, e barbatul ideal si acum ma intreb oare merit eu asa ceva???" tot opera ta e ...atunci "E INCA LANGA MINE? nu rimeaza ...scartaie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×