Sari la conținut
Forum Roportal
Medee

Merit eu asa ceva ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

m-ai bagat in ceata :lol: " pt ca nu mai mergea si decat sa astept pana la 30 de ani ca el sa se decida ne-am despartit.." asta tu ai spus-o si ca "am iesit dintr-o relatie de lunga durata si am cunoscut un el care desi eu plang dupa fostul el ma iubeste, ma pupa, ma sprijina, ma intelege, e rabdator, e barbatul ideal si acum ma intreb oare merit eu asa ceva???" tot opera ta e ...atunci "E INCA LANGA MINE? nu rimeaza ...scartaie

 

Da' poate fata traieste in lumi paralele.

Nu ar fi singura d epe forumul asta :lol: !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu!am de gand sa am bucur de aceasta relatie si sa il iubesc!

 

Bravo ! Dă-i bătaie, atunci. Nu-ţi pierde timpul aici. Dă-i un mesaj, spune-i că

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
m-ai bagat in ceata :lol: " pt ca nu mai mergea si decat sa astept pana la 30 de ani ca el sa se decida ne-am despartit.." asta tu ai spus-o si ca "am iesit dintr-o relatie de lunga durata si am cunoscut un el care desi eu plang dupa fostul el ma iubeste, ma pupa, ma sprijina, ma intelege, e rabdator, e barbatul ideal si acum ma intreb oare merit eu asa ceva???" tot opera ta e ...atunci "E INCA LANGA MINE? nu rimeaza ...scartaie

deci hai sa fiu clara!m-am despartit de fostul...nu era o relatie ce aveam noi..nu ii placea nimic la mine.l-am cunoscut pe acest baiat...care e langa mine ma sprijina, ma intelege desi eu sunt mai mereu in gura cu numele fostului:D si m-ai intrebat daca e inca langa mine acest baiat din noua relatie desi eu ma comport ca o vaca..si am spus ca da este langa mine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci hai sa fiu clara!m-am despartit de fostul...nu era o relatie ce aveam noi..nu ii placea nimic la mine.l-am cunoscut pe acest baiat...care e langa mine ma sprijina, ma intelege desi eu sunt mai mereu in gura cu numele fostului:D si m-ai intrebat daca e inca langa mine acest baiat din noua relatie desi eu ma comport ca o vaca..si am spus ca da este langa mine

 

nu eu am intrebat ,dar nu conteaza .. incearca sa vorbesti cat mai putin de fostul ..sunt convinsa ca-l doare ...si inca ceva ...nu sta cu el doar ca e baiat bun si intelegator ,invata sa-l iubesti ...iubirea sa va tina unul langa celalalt

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu eu am intrebat ,dar nu conteaza .. incearca sa vorbesti cat mai putin de fostul ..sunt convinsa ca-l doare ...si inca ceva ...nu sta cu el doar ca e baiat bun si intelegator ,invata sa-l iubesti ...iubirea sa va tina unul langa celalalt

 

 

Las-o ma, sa invete din propria-i experinta.

Va vedea curand ca imaginea fostului nu tine de foame in relatia actuala.

Dar daca nu incearca, nu se convinge.

Apoi, cui pe cui se scoate :lol:, uneori!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am crezut că am să ajung vreodată la concluzia de faţă, dar o persoană se uită cel mai uşor prin altcineva. Poate nu e aplicabil la toată lumea, dar la majoritatea este sigur.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu prea as pune baza pe relatia lor.un jug in care trage un singur bou se destrama.nu zic,poate o sa ajunga sa tina la el,dar deocamdata e obsedata de amintirea celuilalt...mai bine statea o perioada singura sa isi ordoneze sentimentele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-am crezut că am să ajung vreodată la concluzia de faţă, dar o persoană se uită cel mai uşor prin altcineva. Poate nu e aplicabil la toată lumea, dar la majoritatea este sigur.

si asa e asa...eu inteleg cat sunteti de feministe,dar la saracul baiat nu s-a gandit nimeni?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-am crezut că am să ajung vreodată la concluzia de faţă, dar o persoană se uită cel mai uşor prin altcineva. Poate nu e aplicabil la toată lumea, dar la majoritatea este sigur.

 

 

yep asa este

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si asa e asa...eu inteleg cat sunteti de feministe,dar la saracul baiat nu s-a gandit nimeni?

 

De ce ar trebui sa se gandeasca cineva la saracul baiet?

Ce, l-a imbrancit careva in bratele fetei?

Cand s-o destepta, o sa plece cu codita intre picioare. Sau poate ca isi gaseste pe alta si pleaca semet.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×