Sari la conținut
Forum Roportal
Medee

Merit eu asa ceva ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce opuşi ? Păi judecă şi tu : cum aş putea să mă

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu judec, dar tu se pare că nu cunoşti şi proverbul care spune că opuşii se atrag. Şi cam aşa e. De ce ? Pentru că se completează.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tin foarte mult la el...pt ca ma scoate din starea asta de neimplinire pe care o am de cativa ani buni.imi da incredere in mine, imi face surprize si chiar daca inca nu il iubesc asa cum o face el imi ofera ceva cu totul nou pentru mine...o viata sexuala cum visam eu sa am si cei care spun ca viata sexuala e pe locul 2 se inseala...ma simt femeie datorita acelor clipe pe care mi le ofera(e al 2 lea barbat din viata mea tin sa precizez)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se atrag doar cei care sunt la fel : care au idei comune, care au vise comune, care au dorinţe comune, care au idealuri comune.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...o viata sexuala cum visam eu sa am si cei care spun ca viata sexuala e pe locul 2 se inseala...ma simt femeie datorita acelor clipe pe care mi le ofera(e al 2 lea barbat din viata mea tin sa precizez)

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tin foarte mult la el...pt ca ma scoate din starea asta de neimplinire pe care o am de cativa ani buni.imi da incredere in mine, imi face surprize si chiar daca inca nu il iubesc asa cum o face el imi ofera ceva cu totul nou pentru mine...o viata sexuala cum visam eu sa am si cei care spun ca viata sexuala e pe locul 2 se inseala...ma simt femeie datorita acelor clipe pe care mi le ofera(e al 2 lea barbat din viata mea tin sa precizez)

e deja a doua oara cand spui asta.se vede ca pui mult accent!

Editat de sado

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e deja a doua oara cand spui asta.se vede ca pui mult accent!

 

cred ca vrea sa se convinga pe ea ca-l iubeste

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×