Sari la conținut
Forum Roportal
Medee

Merit eu asa ceva ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Care dintre ei crezi tu ca sunt?(baga-te in seama daca vrei...pentru asta e forumul :P )

 

 

haaaa!!! Stiam eu ca n-am facut prost corelatia intre postul ei si postul lui mignon 8)) Te-am prins!:crazy:

Da' ca sa-ti raspund la intrebare, cred ca tu esti asta de care a vorbit ea la inceputul postului... :roll:

Man don't worry! Bravo tie! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poftim???ce sa fac?sa ma bag in seama?la tine?...nu multumesc si forumu nu e pt asta baiete...forumu e pt a socializa cu alti oameni!vezi ca-mi schimb parerea despre tine!

 

 

Cand am spus "sa te bagi in seama" , m-am referit la dezbatutul problemei. Nu sunt aici la "agatat"!

Imi cer scuze pentru impresia gresit pe care am lasat-o.

Editat de mignon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Care dintre ei crezi tu ca sunt?(baga-te in seama daca vrei...pentru asta e forumul :roll: )

poftim???ce sa fac?sa ma bag in seama?la tine?...nu multumesc si forumu nu e pt asta baiete...forumu e pt a socializa cu alti oameni!vezi ca-mi schimb parerea despre tine!

Editat de game over

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mie chestia asta toata a lui medee mi-e foarte clara...nu vad ce trebuie dezbatut!

 

 

Cam asa ceva...

A fost o realtie, s-a terminat, toata lumea merge mai departe, unii mai relaxati, altii mai putin...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

intrucat intiatoarea topicului nu a mai fost curioasa din decembrie anul trecut despre parerile voastre cu privire la subiect iar blabla-ul e in floare, declar

topic inchis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×