Sari la conținut
Forum Roportal
Cristi din prahova

Intrebare intrebatoare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In primul rand,nu m-am adresat in mod special unui user. Eu vorbesc la modul general,in functie de exemplele pe care le ofera ceilalti. Atata tot. Eu stiam ca atunci cand deschizi un topic esti si atent la ce se dezbate, dar se pare ca in cazul tau e mai ciudata ecuatia.

 

Si in al doilea rand,da, evident, ma simt cu musca peste tot,nu numai pe caciula. Si e fooooarte mare! Dar stai linistit, m-am obisnuit cu gandul ca voi barbatii nu sunteti in stare nici macar sa ajutati o femeie sa scape de aceasta musca :doh:

cand ai spus "Voi barbatii",probabil te-ai referit la barbatii cu care ai interactionat tu de-a lungul timpului :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
barbatii NICIODATA n-o sa devina ignoranti vizavi de aspectul fizic al unei femei. Intrebarea ta e inutila.

 

da, ai dreptate.

 

Crezi ca femeile ar fi in stare sa devina ignorante de fzicul unui barbat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
barbatii NICIODATA n-o sa devina ignoranti vizavi de aspectul fizic al unei femei. Intrebarea ta e inutila.

Ei nu .. :think:

Stai sa treci de 40 ..si sa vii apoi sa imi spui asta . :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Crezi ca femeile ar fi in stare sa devina ignorante de fzicul unui barbat?

In nici un caz. Suntem mai parsive decat cred ei :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stai sa treci de 40 ..si sa vii apoi sa imi spui asta .

corectie

vizavi de aspectul fizic al unei femei tinere, sau care arata bine, ca am vazut femei la 50 de ani mortale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si tu cand ai deschis topicul probabil te-ai gandit la toate bunaciunile care de-a lungul timpului ti-au calcat tarlaua.

 

Cand am deschis topicul,m-am gandit ca femeile pun mare pret pe fizic,iar cu ajutorul acestuia,in proportie de 75-80%,ele reusesc sa atraga barbatii.Atunci mi-am pus intrebarea: daca barbatii ar devenii ignoranti fatza de fizicul femeii,cu ce altceva ar reusi femeile sa atraga barbatii.Ti se pare o intrebare rautacioasa,sau dimpotriva,una profunda,de bun simt?

Editat de 1982

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In nici un caz. Suntem mai parsive decat cred ei :think:

Suntem rele si mai superficiale decat barbatii.

 

@ Amarena: profa mea de virusologie era mortala, super tare arata si toti ne uitam ca prostii la ea, in jur de 45 avea.

Editat de catherinedeneuve

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
corectie

vizavi de aspectul fizic al unei femei tinere, sau care arata bine, ca am vazut femei la 50 de ani mortale.

corectie..

se scrie vis-a-vis..

Si nu ai dreptate. Pot fi ignoranti si daca e tanara. :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×