Sari la conținut
Forum Roportal
Cristi din prahova

Intrebare intrebatoare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da dom'le, treceam ieri pe langa unu pe strada, nu era el prea aratos, da' cand mi-a dat un damf de inteligentaaaaaaaaaa... M-a dat pe spate.

Cum folosesti inteligenta pe strada? Ca despre asta era vorba.

 

Cred ca cel mai bine a exemplificat Diclona :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta-mi aduce aminte de o fosta colega de facultate ... O femeie urata, o uratenie creata in special de un "cap de cal", care de fiecare data cand conversa cu un baiat se uita la slitul acestuia ... :think:

 

Era disperata :doh:

Dar cred ca aproape toate femeile ne uitam acolo "din greseala".

Si odata cand ma duceam acasa, in tren, era un tip si nu m-am putut abtine sa nu ma uit aproape tot drumul pt ca era prea dotat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:doh: Ai dreptate, Maat. Faza-i ca "inteligenta" lor iese la iveala cand se holbeaza la femei :think:

 

Asta-mi aduce aminte de o fosta colega de facultate ... O femeie urata, o uratenie creata in special de un "cap de cal", care de fiecare data cand conversa cu un baiat se uita la slitul acestuia ... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aproape toate, ai zis bine. Pe mine ma fascineaza ochii, mainile, ceea ce spune.. acolo nu ma uit niciodata.

 

Ma uit si la ochii, si la maini, sa aiba unghiile curate si la ceea ce spune dar si colo ...

Recunosc.

Sunt om cu instincte animalice. :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-am facut-o niciodata ... :think: . Dar poate n-am reusit sa ma "maturizez" indeajuns ... Este o zona care nu prezinta nici-un interes in timpul unei conversatii ... Dar ochii , hmmmm, da ii privesc si incerc sa o fac cat stam de vorba ... Aham ... cand eram pustoaica imi placeau barbati cu fund frumos . :o:

 

E interesant sa vezi daca exciti sau nu un barbat, oi fi eu mai perversa, e posibil. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am facut-o niciodata ... :think: . Dar poate n-am reusit sa ma "maturizez" indeajuns ... Este o zona care nu prezinta nici-un interes in timpul unei conversatii ... Dar ochii , hmmmm, da ii privesc si incerc sa o fac cat stam de vorba ... Aham ... cand eram pustoaica imi placeau barbati cu fund frumos . :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×