Sari la conținut
Forum Roportal
Cristi din prahova

Intrebare intrebatoare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ehe, teatrul inseamna mult mai mult,in viziunea unei femei :o:

Si da, cam asta e parerea mea vis-a-vis de afirmatia 2.

 

:think:

Adica?

Ia detaliaza tu un pic..cam cum ?:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am o varsta la care multi zic " Am vazut o baba ... ", dar nu pot renunta la decolteu pentru ca ma simt bine si stiu ca ceea ce se lasa vazut incita . Nu vad de ce ar trebui sa existe o limita pana la care sa te imbraci intr-un anume fel .

 

Am spus si ma voi repeta, ceea ce am spus legat de estetic ramane valabil .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica?

Ia detaliaza tu un pic..cam cum ?:o:

Tu vrei sa-ti impartasesc secretele meseriei de actrita? :think:

 

Cred ca fata atragi atentia mai mult daca te imbraci un pic elegant, in fusta sau in rochie.

Mdea, oare de ce nu ma mir ca barbatii se uita si apoi catalogheaza o astfel de femeie imediat? (vezi primul post al initiatorului acestui topic). Pai cu asa mentalitate, evident ca le dam nas sa afirme orice despre noi. Sau nu? :doh:

Eu cred ca o femeie poate atrage atentia si printr-o pereche de blugi care ii vin bine si un tricou simplu,banal. E vorba de atitudine, de fapt, nu de felul in care te imbraci,neaparat. De ce ai ales fusta sau rochia? Poate pentru ca astfel iti arati cracii?

 

Mie intotdeauna mi s-a spus,par exemplu, ca sunt sexy prin atitudine,nicidecum prin tinuta,desi nu ma imbrac ca o baba. Nu este vorba despre ceea ce imbraci,ci despre felul in care imbraci.

Editat de lupoaica*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am o varsta la care multi zic " Am vazut o baba ... ", dar nu pot renunta la decolteu pentru ca ma simt bine si stiu ca ceea ce se lasa vazut incita . Nu vad de ce ar trebui sa existe o limita pana la care sa te imbraci intr-un anume fel .

 

Am spus si ma voi repeta, ceea ce am spus legat de estetic ramane valabil .

 

limita ti-o impui singur dupa felul cum gandesti!de asta prefer eu mai multe stiluri,ca sa nu fiu numai extravaganta,numai casual...etc

 

cu sunca "sexy" care atarna peste blugi nici eu nu sunt de acord!

Editat de sado

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu vrei sa-ti impartasesc secretele meseriei de actrita? :doh:

de ce nu ..ia spune-ne :o: :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@ Lupoaica: nici macar nu ma gandeam ca iti arati cracii :think:, ma gandeam ca sta mai bine pe tine. Eu daca as purta tricou, as arata penal. Si blugii nu ma avantajeaza ca am destula grasime pe solduri. Si eu ma referam la tinuta sa fie decenta.

Si eu consider ca atitudinea e ceam importanta, dar nu prima oara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce nu ..ia spune-ne :doh: :think:

Secret profesional,draga. Cum vreti voi barbatii sa le stiti pe toate. Of,of,of. Grow-up!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1982

In primul rand,nu m-am adresat in mod special unui user. Eu vorbesc la modul general,in functie de exemplele pe care le ofera ceilalti. Atata tot. Eu stiam ca atunci cand deschizi un topic esti si atent la ce se dezbate, dar se pare ca in cazul tau e mai ciudata ecuatia.

 

Si in al doilea rand,da, evident, ma simt cu musca peste tot,nu numai pe caciula. Si e fooooarte mare! Dar stai linistit, m-am obisnuit cu gandul ca voi barbatii nu sunteti in stare nici macar sa ajutati o femeie sa scape de aceasta musca :think:

Editat de heidy_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Secret profesional,draga. Cum vreti voi barbatii sa le stiti pe toate. Of,of,of. Grow-up!

Normal..nu trebuiie?

Macar asa sa am si eu grija ..da stiu ce sa fac..sun la 112 sau ii dau numarul meu de telefon..:think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cand ai spus "Voi barbatii",probabil te-ai referit la barbatii cu care ai interactionat tu de-a lungul timpului :think:

Si tu cand ai deschis topicul probabil te-ai gandit la toate bunaciunile care de-a lungul timpului ti-au calcat tarlaua.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×