Sari la conținut
Forum Roportal
midnight-ghost

Ultimul film pe care l-ati vazut

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Awaken

" Alex este readus la viata cand o intalneste pe Rachel, femeia visurilor lui. Singurul lucru care stă în calea relației lor perfecte este că Rachel este moarta. "

 

Un film bun de vazut, daca nu ai ce altceva de facut. Noroc cu actorul principal, care are farmec.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Partea asta din seria Hunger games - Catching Fire ( Sfidarea) mi s-a parut a se vrea mai mult o trecere spre urmatoarea parte din serie care va fi despre revolutia lor - intradevar mai putina actiune si filmul mai mult axat pe ce se intampla in districte .... si terminat cam brusc - cred ca s-au gandit sa fie un final in suspans ( care nu prea a fost fie vorba intre noi !!! derisive.gif )focus.gif A fost plictisitor fata de primul din serie.boredom.gif

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Matilda

 

"Matilda (Mara Wilson) este o fetiţă adorabilă şi dulce care nu are nimic în comun nici cu părinţii care i-au dat viaţă, nici cu fratele ei.
Spre deosebire de doamna şi domnul Wormwood (Rhea Perlman şi Danny de Vito), Matilda este extrem de bună şi de inteligentă, nerăbdătoare să meargă la şcoală şi să înveţe cât mai multe lucruri. Din nefericire, părinţii ei o trimit la o şcoală condusă de o directoare malefică pe care fetiţa nu o poate suferi. "

 

Un film care mi-a placut mult, mi-a amintit de visele copilariei mele. :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Partea asta din seria Hunger games - Catching Fire ( Sfidarea) mi s-a parut a se vrea mai mult o trecere spre urmatoarea parte din serie care va fi despre revolutia lor - intradevar mai putina actiune si filmul mai mult axat pe ce se intampla in districte .... si terminat cam brusc - cred ca s-au gandit sa fie un final in suspans ( care nu prea a fost fie vorba intre noi !!!

 

Ei s-au luat dupa carte. Volumul 2 expune revolutia din districte in cea mai mare parte. Actiune cam 20-30 %.

 

De ce s-a terminat brusc? Va urma o a 3-a parte.

 

Cartea e mult mai buna decat filmul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×