Sari la conținut
Forum Roportal
midnight-ghost

Ultimul film pe care l-ati vazut

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ador filmele cu Meryl Streep

Hope Springs

e una dintre actrite care face concurenta cu starea civila.(adica se remarca , nume consacrat )

Editat de jazmin@
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

american history X - stiu ca e vechi dar merita vazut : rasism, drama si edward norton

perfect sense 2011 : drama/romance/apocaliptic (?) plicticos la inceput dar sfarsitul e ff interesant

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Idiocracy (2006)

"Este o comedie in care Bauers Joe, un bibliotecar al armatei, considerat mediocru din toate punctele de vedere, nu are nici rude, nu are nici un viitor, este ales pentru a fi unul dintre subiectele celor două teste dintr-un program top-secret de hibernare. El şi Hooker Rita au fost programati pentru a se trezi într-un an, dar lucrurile nu merg bine şi se trezesc în 2505. In acest timp, oamenii prostii au luat locul persoanelor inteligente; lumea este (cu greu), condusa de cretini – şi Joe şi Rita sunt cei mai deştepţi oameni din America. "

 

Amuzant si, in acelasi timp, sinistru.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

after earth - concluzia mea dupa finalul filmului e ca pamantului ii merge mult mai bine fara oameni. in rest film jucat prost si salvat de efecte si costume. ratingul pe imdb e corect biggrin2.gif

Editat de -olivia-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

In China ( 1930) un jurnalist englez salveaza 60 de copii orfani. Imi aminteste putin de Lista lui Schindler, desi imprejurarile sunt diferite.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×