Sari la conținut
Forum Roportal
midnight-ghost

Ultimul film pe care l-ati vazut

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

A Christmas Romance (1994)

 

Cu Olivia Newton-John

 

"Julia (Olivia Newton John) locuieste intr-o zona de munte, impreuna cu cele doua fetite ale sale. Chiar in preajma Craciunului, primeste o vizita neasteptata de la Brian Harding (Gregory Harrison), care o informeaza ca va trebui sa-si paraseasca caminul, imediat dupa sarbatori, din cauza datoriilor neplatite catre banca. In ciuda vestilor proaste, atunci cand Brian are un accident, Julia il ajuta si il gazduieste in casa sa."

 

Mi-a placut. :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Voi n-ati observat ca de cand pirateria online e raspandita pana si-n ultimul catun din creierul muntilor, Hollywood-ul face numai filme seci, cat sa aiba macar incasari de 10% profit peste ivestitie? O fi vreo forma neoficiala de protest impotriva pirateriei masive?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Voi n-ati observat ca de cand pirateria online e raspandita pana si-n ultimul catun din creierul muntilor, Hollywood-ul face numai filme seci, cat sa aiba macar incasari de 10% profit peste ivestitie? O fi vreo forma neoficiala de protest impotriva pirateriei masive?

nu neaparat. eu cred ca sunt in pana de idei :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa fii in pana de idei, cand se intampla atatea in lume si mai ales, cand traim intr-o perioada cand informatia circula foarte repede?

Da, am vazut Imaginaerum - By Nightwish. Nu mi-am dat seama daca a fost vorba despre formatie in sine, sau despre viata acelui batran.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stii tu ecranizarea unui roman atat de reusita?

Parfumul smile.png

Editat de -olivia-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inapoi in viitor 1, 2, 3

 

Super misto !

 

Recomand toate seriile ! yes.gif

Editat de Sara'
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mulholland Drive

 

Am incremenit cand Rita n-a mai vazut-o pe Betty in camera, dupa ce s-au intors in casa cu acea cutie albastra.

 

Pentru Best Director a avut nominalizare pentru Oscar in 2002. Dar a castigat Ron Howard cu A beautiful mind. close_tema.gif

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×