Sari la conținut
Forum Roportal
tahionic

Hop si eu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pentru cei care vor sa faca o galerie, le recomand softul JAlbum - ies niste galerii superbe, are f multe template-uri. Daca stii si putina programare faci ce vrei din el.

Puteti sa va faceti cont la www.dap.ro , sunt 100 mega gratuit, dar au niste inconveniente:

- timpi morti sau cu viteza mica

- se pare ca nu merg extern (politica lor) ci doar din Romania

Din pacate, la i g i u sa, azi am intrat pe site-ul lor si uite ce frumusete de mesaj au:
Ne pare rau dar crearea de conturi este suspendata pe termen nedefinit din motive tehnice.

Va multumim pentru intelegere

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai, daca galerie ce o ai nu are dimensiuni impresionabile (>20MB) sau foarte multi vizitatori, o pot pune eu ori pe dap.ro ori la mine acasa. Cum vrei..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdata imi mai ramane ceva trafic nefolosit la contul de hosting pe care il platesc asa ca poate face o sectiune de fotografii pe Roportal (pentru membrii activi pe forum).

La spatiu stau mai rau mai am doar vreo 100Mb.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca am deschis threadul asta, imi permit sa fac niste update-uri: de la festivalul moto ce a fost la Timisoara saptamana asta (mai e si maine) niste extrase pe site-ul meu

Am facut greseala stupida de a sterge primele 40 de poze, asa ca am pus selectii din urmatoarele 40. Scuze pentru calitatea proasta, trebuie sa imi aduc aminte sa nu merg cu bateriile descarcate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ah, da, m-am si plimbat cu ele. Stiu ca dovezile lipsesc, dar va trebui sa ma credeti pe cuvant. Maine aduc alte dovezi de la Arad :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deocamdata imi mai ramane ceva trafic nefolosit la contul de hosting pe care il platesc asa ca poate face o sectiune de fotografii pe Roportal (pentru membrii activi pe forum).

La spatiu stau mai rau mai am doar vreo 100Mb.

 

Multumesc roportal, multumesc la i g i u sa, gasesc eu pe unde sa mi le postez, numai un pic sa imi revin dupa concediu.

 

Oricum, inca o data thx. Ciao!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As fi vrut sa revin azi cu poze de la SuperMoto de la Arad, dar nesimtitii au facut intrarea 200.000 lei. Pana la urma tot a iesit bine, am fost 'la mare'. Probabil pozele va vor edifica, dar urasc momentul in care toti isi iau aparate de fotografiat cu ei si nu are cine sa se joace cu al meu :(

Oricum nu renunt la inot pentru poze ever :)

(Butonul WWW)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu am un aparat prea bun, dar am reusit sa scot cateva poze pe care le puteti vedea(unele!) pe adresele:

 

www.fotoimpact.ro/Ypoze4.htm

 

 

www.fotoimpact.ro/Ypoze5.htm

 

eu fiind darca_scorpion.

 

frumoase poze Spider si la i g i u sa! chiar sunt reusite!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multumesc fluturasule. :dee din pacate eu nu pot sa vad la tine decat poza de cadru , nu se deschide pagina. :( Insa dupa cum arata acolo sunt sigura ca sunt niste poze superbe. Pacat ca nu se deschide.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×