Sari la conținut
Forum Roportal
tahionic

Hop si eu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu am un aparat digital sub-mediocru: Aipteca (Medion) Pencam 1.3 Megapixeli (cam cat o bricheta). Are avantajul de a fi ultra-portabil si memorie suficienta pentru vreo 50 poze si 2 min de film. Dezavantaje: necesita o mana de fier, lumina din abundenta, atentie la focus.

 

O parte din pozele facute cu el sunt pe aiciAstept cu nerabdare si pozele voastre.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am un aparat digital sub-mediocru: Aipteca (Medion) Pencam 1.3 Megapixeli (cam cat o bricheta). Are avantajul de a fi ultra-portabil si memorie suficienta pentru vreo 50 poze si 2 min de film. Dezavantaje: necesita o mana de fier, lumina din abundenta, atentie la focus.

 

la i g i u sa, mie mi se pare ca talentul conteaza mai mult decat camera. Mi-au super placut pozele tale, sunt cool!

Iar despre locul unde locuieste spider, e super misto.

Eu am un Sony P92 de 5 Mp dar inca nu mi-am facut o galerie, dar in curand sper ca va fi gata.

Sa vedem cine ce mai posteaza, sunt curioasa si eu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care vor sa faca o galerie, le recomand softul JAlbum - ies niste galerii superbe, are f multe template-uri. Daca stii si putina programare faci ce vrei din el.

Puteti sa va faceti cont la www.dap.ro , sunt 100 mega gratuit, dar au niste inconveniente:

- timpi morti sau cu viteza mica

- se pare ca nu merg extern (politica lor) ci doar din Romania

Ma rog, cei cu conturi la Yahoo pot posta in My photos, dar se pierde din calitate si unele optiuni.

Multumesc pentru aprecieri pisicuto :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, o parte sunt facute cu un Olympus,

 

si, da, nene Admin sunt facute in zona unde locuiesc :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si, da, nene Admin sunt facute in zona unde locuiesc :dee

 

Foarte frumoasa.

Presupun ca nu aveti acum probleme cu caldura. La Timisoara nu prea poti sa iesi afara (te sufoci), ce sa mai zic de mers cu masina daca nu ai aer conditionat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nope :dee nu avem probleme cu caldura. Noaptea ploua si se racoreste, ziua e placut. Adie vantul.

 

Pana saptamana asta de fapt, nu a fost cald deloc. Vreme de primavara. 17 - 18 de grade cel mult. :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×