Sari la conținut
Forum Roportal
tahionic

Hop si eu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ma insel sau nu esti in nici o poza?

Eu n-am reusit sa te vad!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca mesajul tau e pentru mine, eu nu sunt in nici o poza. E adevarat. :dee Am avut o poza, vreau sa mai adaug altele si am inchis albumul momentan.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca mesajul tau e pentru mine, eu nu sunt in nici o poza. E adevarat.  :de Am avut o poza, vreau sa mai adaug altele si am inchis albumul momentan.

 

NU era vorba de tine ci de blue_butterfly.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uite, ma chinui si eu sa imi pun un web album.

 

Nu stiu sigur daca la voi o sa se incarce, dar m-ar ajuta daca mi-ati spune:)

 

www.narcisa.tca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mmmmdaaaaaa! nu eram in nici o poza eu! nu vad cum mi-as face singura poza cu mijloacele antice pe care le am! dar....sper ca mos craciun( sau alt mos ::(: ) sa-mi aduca un aparat mai bun!

 

imi pare rau ca nu ati reusit sa vedeti bine pozele! incercati direct pe www.fotoimpact.ro la "pozele tale" pe paginile 4 si 5. sper ca asa sa mearga!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un aparat cu un ISO ridicat ... trebuie sa accepte multa lumina. Depinde ce poze vrei sa faci: instantanee in care totul pare sa inghete sau imagini care par sa 'curga'. Am presupus ca prima varianta.

Daca ai posibilitatea, miscarea trebuie sa fie insotita si de un blit (tot pentru a capta multa lumina).

 

Edit: instantaneele acelea in care poti vedea picaturile de apa individual sunt facute cu circa ISO 1600. Aici ma refer la aparate cu film. Pentru cele digitale va trebui sa eviti senzorii CMOS (de prima generatie) si sa te orientezi catre CCD sau CMOS de ultima generatie (sunt cam scumpi).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×