Sari la conținut
Forum Roportal
@anyry

Prefera barbatii 'scorpiile'?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu cred ca toti barbatii isi doresc scorpii, la fel cum nici toate femeile nu isi doresc sa fie scorpii, doar poate atunci cand se simt frustrate sau complexate incercand sa se ascunda dupa o masca.Ori barbatii, pot fi atrasi la inceput de ele, dar dupa un timp, cred ca se satura si ei sau pot incearca o imblanzire a "scorpiei' la fel ca in Shakespeare. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
barbatii care sunt atrasi de "scorpii" sunt barbatii care fac din competitie un mod de viata si care s-ar plictisi foaaaarte repede cu o altfel de femeie

Ntzz, numai le livreaza iluzia asta, numai ca o fac bineee.

Editat de McZuza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
barbatii care sunt atrasi de "scorpii" sunt barbatii care fac din competitie un mod de viata si care s-ar plictisi foaaaarte repede cu o altfel de femeie

dar de ce draga s-ar plictisi? da tu ce intelegi prin scorpie? creca s-ar plictisi mai repede de o femeie care nu are caracter si care e dependenta de el si care i-ar inghiti lui toate jignirile , bataile si asa mai departe.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ntzz, numai le livreaza iluzia asta, numai ca o fac bineee.

despre ce iluzie e vorba ? :o:

 

dar de ce draga s-ar plictisi? da tu ce intelegi prin scorpie? creca s-ar plictisi mai repede de o femeie care nu are caracter si care e dependenta de el si care i-ar inghiti lui toate jignirile , bataile si asa mai departe.

DRAGA, citeste inca o data, de data asta cu un pic mai multa atentie, si sper ca o sa intelegi ce am vrut sa zic... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu e nevoie sa citesc de doua ori , am citit si te-am intrebat ceva dar vad ca nu raspunzi. :) :o:

daca ai fi citit a doua oara si nu ai fi facut pe desteapta ai fi inteles ca am vrut sa zic exact ce ai zis si tu ...

 

si fac efortul deosebit SPECIAL PENTRU TINE sa iti traduc din romana in romana : datorita faptului ca unii barbati fac din competitie un stil de viata, alaturi de o femeie "scorpie" (asa cum a fost descrisa de initiatoarea topicului) acel barbat simte ca are un partener in aceasta competitie. daca femeia nu ar fi "scorpie" el s-ar plictisi. am spus ca s-ar plictisi cu o "ALTFEL de femeie" (adica aia de care ziceai tu, fara caracter, care ii canta in struna si inghite de toate). te rugasem sa recitesti ca sa observi ca e ALTFEL nu ASTFEL de femeie...dar...

 

multumirile pt ca mi-am pierdut 2 min din timpul meu ca sa iti explic mi le poti adresa oricand :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca ai fi citit a doua oara si nu ai fi facut pe desteapta ai fi inteles ca am vrut sa zic exact ce ai zis si tu ...

 

si fac efortul deosebit SPECIAL PENTRU TINE sa iti traduc din romana in romana : datorita faptului ca unii barbati fac din competitie un stil de viata, alaturi de o femeie "scorpie" (asa cum a fost descrisa de initiatoarea topicului) acel barbat simte ca are un partener in aceasta competitie. daca femeia nu ar fi "scorpie" el s-ar plictisi. am spus ca s-ar plictisi cu o "ALTFEL de femeie" (adica aia de care ziceai tu, fara caracter, care ii canta in struna si inghite de toate). te rugasem sa recitesti ca sa observi ca e ALTFEL nu ASTFEL de femeie...dar...

 

multumirile pt ca mi-am pierdut 2 min din timpul meu ca sa iti explic mi le poti adresa oricand :o:

mai bn reciteste ce ai scris tu prima oara. multumesc , daca asta ai vrut sa auzi :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×