Sari la conținut
Forum Roportal
@anyry

Prefera barbatii 'scorpiile'?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu cred ca atrag mai multi barbati, dar atrag barbati mai de calitate (din punctul meu de vedere).

Dar si celelalte femei au barbatii lor pusi deoparte, ca-s destui care isi doresc o nevasta supusa, gospodina, "de casa"...

Eu n-am o parere prea buna despre barbatii care isi doresc acasa o sotie supusa. :D Aceasta tendinta/dorinta spune multe despre carentele lor ca barbati. :) De aceea sunt de acord si eu cu afirmatia referitoare la calitatea barbatilor care prefera "scorpiile".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si asta-i opinie despicata ca limba saprelui ca unii barbati vor sa se laude cu femeia lor cu calitati speciale dar acasa le cam reproseaza ca sint intretinute!!! dar nu-si dau seama ca aceasta intorsatura a schimbat si calitatea vietii.

Exista si barbati care se lauda cu femeile independente pe care le au alaturi considerandu-le tot un fel de trofeu, trofeu pe care ei l-au castigat pt. ca sunt, nu-i asa, deosebiti, plini de calitati. Cui ii plac trofeele le gaseste peste tot.

Editat de Fiero
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E gresit pusa problema. Daca e vorba de scorpii, ei nu prefera, pur si simplu, n-au incotro, scorpia alege, nu ei . Si prin scorpie nu ma refer la femeile scorpion, desi.... :derisive:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am o parere prea buna despre barbatii care isi doresc acasa o sotie supusa. :D Aceasta tendinta/dorinta spune multe despre carentele lor ca barbati. :) De aceea sunt de acord si eu cu afirmatia referitoare la calitatea barbatilor care prefera "scorpiile".

 

 

Adica ?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adica ?

Adica un barbat sigur pe el, fara complexe si frustrari , care stie foarte bine sa si daruiasca, nu doar sa pretinda a primi, doreste langa el o femeie care sa fie egala lui/perechea lui/jumatatea lui, nu o femeie care se aseaza singura cu cateva trepte mai jos decat el. Valoarea unui barbat se vede atunci cand are alaturi o femeie aflata pe acelasi palier cu el , nu una supusa si servila, pentru care orice face si orice zice , e rupt din soare si din stele.

 

Asta e parerea mea, nu pretind ca este adevarul universal. :)

Editat de Melissa Rebeca
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie nu-mi plac scorpiile, astea gasesc motiv de cearta din orice si orice ai spune sau ai face, lor trebuie sa le puta ceva sub nas!

 

Am avut de-a face cu o astfel de scorpie, mai demult, si am trimis-o repede sa adulmece si pe la altii! :o:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie nu-mi plac scorpiile, astea gasesc motiv de cearta din orice si orice ai spune sau ai face, lor trebuie sa le puta ceva sub nas!

 

Am avut de-a face cu o astfel de scorpie, mai demult, si am trimis-o repede sa adulmece si pe la altii! :o:

Ce numesti tu scorpie? Ca ma indoiesc ca atunci cand te gandesti la o scorpie esti in acord cu definitia data de initiatoarea topicului.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce numesti tu scorpie? Ca ma indoiesc ca atunci cand te gandesti la o scorpie esti in acord cu definitia data de initiatoarea topicului.

 

Ceea ce descrie initiatoarea topicului, nu mi se pare deloc a fi descrierea unei scorpii, mai degraba a unei femei cu personalitate.

 

Uite ce inseamna o scorpie:

 

SC

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×