Sari la conținut
Forum Roportal
@anyry

Prefera barbatii 'scorpiile'?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mai bn reciteste ce ai scris tu prima oara. multumesc , daca asta ai vrut sa auzi :o:

am spus EXACT ACELASI LUCRU dar intr-un rand jumate, nu in 4.

 

p.s: promit ca nu mai insist, ca acolo unde nu e, nici Dumnezeu nu cere...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca toti barbatii isi doresc scorpii, la fel cum nici toate femeile nu isi doresc sa fie scorpii, doar poate atunci cand se simt frustrate sau complexate incercand sa se ascunda dupa o masca.Ori barbatii, pot fi atrasi la inceput de ele, dar dupa un timp, cred ca se satura si ei sau pot incearca o imblanzire a "scorpiei' la fel ca in Shakespeare. :o:

 

Total fals.

Un barbat se poate satura le fel de bine de o scorpie, ca si de o santa barbara sau santa felicia sau santa zmaranda.

Si nu cred ca se poate pune problema de 'toti barbatii isi doresc scorpii'.

Sa fie vreun barbat care sa isi puna in cap sa aiba o relatie cu o scorpie :) ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa fie vreun barbat care sa isi puna in cap sa aiba o relatie cu o scorpie :o: ?

Aham, i se pare ca e mai special fiindca primeste numai "mierea"... care pluteste la suprafata. :roll:

 

PS: A, si definitia din topic e aiurea, ce noi nu stim ce e scorpia ? i-auzi femeie independenta. :) Pai asa imi zic mie toate scorpiile "dependente"... pardon "iubitoare".

Editat de McZuza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Estem estem... =P~

S-ar putea sa le preferi tu, dar nu se stie daca o sa fi acceptat. Antrenament ai ?

Editat de McZuza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aham, i se pare ca e mai special fiindca primeste numai "mierea"... care pluteste la suprafata. :cheer:

 

PS: A, si definitia din topic e aiurea, ce noi nu stim ce e scorpia ? i-auzi femeie independenta. =P~ Pai asa imi zic mie toate scorpiile "dependente"... pardon "iubitoare".

si ce definitie ai da tu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si ce definitie ai da tu?

Te pune sa speli vasele dupa ce i-ai facut de mancare, sa te intorci ca ai uitat sa-i iei betisoare de curatat in urechi dupa ce ai stat 3 ore in supermarket si iti seteaza alarma pe telefon cand trebuie sa-i aduci aminte ceva. Si mai multe, dar nu cunosc chiar toate detaliile, sorry. =P~ Important este ca exista, pentru cei care le cauta cu disperare.

Editat de McZuza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te pune sa speli vasele dupa ce i-ai facut de mancare, sa te intorci ca ai uitat sa-i iei betisoare de curatat in urechi dupa ce ai stat 3 ore in supermarket si iti seteaza alarma pe telefon cand trebuie sa-i aduci aminte ceva. Si mai multe, dar nu cunosc chiar toate detaliile, sorry. =P~

asta e definitia scorpiei la tn? ma refer la scorpia feminina.. :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×