Sari la conținut
Forum Roportal
@anyry

Prefera barbatii 'scorpiile'?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ce topic minunat..deci exista femei si scorpii..femeile sunt de-un fel cum scorpiile nu-s si vice-versa..holy moly

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Numai fatalaii prefera doamne care sparg piatra in mana si e normal sa fie asa.

Ma rog, nu fatalai, sa ii numim domni foarte sensibili.

 

BTW, Marlboro e p-aici?

Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Numai fatalaii prefera doamne care sparg piatra in mana si e normal sa fie asa.

Ma rog, nu fatalai, sa ii numim domni foarte sensibili.

 

BTW, Marlboro e p-aici?

 

 

 

Iar tu ce preferi? Alea care fac trotuaru' ? :D Sau alea perfide? Sa inteleg ca asta te face barbat? Sau iti place sa fi jucat pe degete....ca un catelus........poate chestia asta te face mai barbat....sa nu zic sluga........ :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iar tu ce preferi? Alea care fac trotuaru' ? :D Sau alea perfide? Sa inteleg ca asta te face barbat? Sau iti place sa fi jucat pe degete....ca un catelus........poate chestia asta te face mai barbat....sa nu zic sluga........ :)

1. Da, imi plac curvele.

2. Ce legatura are jucatul pe degete? Ala e clasicul si interminabilul joc intre o femeie si un barbat.

Aici se discuta despre un anumit tip de femei.

3. Cati ani ai?

4. Iesi afara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trebuia facut un chestionar ,asa stiam si eu ceva concret.

Normal ca nu le prefera dar barbatii sunt prea naivi la inceput ca sa descopere scorpia care se afla intr-un chip angelic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Prin scorpii intelegand femeile care sunt independente, care stiu sa-si impuna punctul de vedere, care nu fac eforturi disperate sa-i seduca... care stiu sa fie enigmatice... care nu renunta la viata lor, la prieteni, la hobby-uri pentru a 'trai' viata partenerului... femei care nu cer barbatului inelul de logodna prea curand...

stai asa sa calculez:

1. sunt independenta +1

2. imi impun impartasirea punctului de vedere +1-0,5

3. n-am facut eforturi disperate, am fost doar disperata -2

4. sunt asa de enigmatica, incat cateodata nici eu nu ma inteleg +1

5. nu renunt la nimic, nici macar la a trai viata partenerului +1-1

6. nu i-am cerut inelul, dar i l-am acceptat +1

 

mai baga o caracterizare, ca mie-mi da cu virgula... :doh:

 

 

 

1. Da, imi plac curvele.

2. Ce legatura are jucatul pe degete? Ala e clasicul si interminabilul joc intre o femeie si un barbat.

Aici se discuta despre un anumit tip de femei.

3. Cati ani ai?

4. Iesi afara.

:o:

 

incomensurabilule!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

I am afraid to think

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca barbatii se simt atrasi de o femeie mai "scorpie". Acuma sunt si barbati carora le plac slugile...

De ce? Pentru ca o femeie independenta (financiar de exemplu) e in primul rand mai inteligenta si puternica decat una care asteapta "banii barbatului in casa".

Apoi, a-ti exprima un punct de vedere intr-o relatie e obligatoriu, intotdeauna o tipa care zice ce ii place si ce nu, va avea un barbat care stie ce si cum sa-i faca. Iar in privinta femeii "enigmatice", intr-o relatie nici o femeie nu ar trebui sa puna totul pe tava pentru ca sa nu intervina plicitseala-e bine ca el sa aiba mereu ceva nou de descoperit la tine.-si asta nu inseamna sa ai secrete fata de el.

Ma intreb carui barbat "sensibil" (cum scria cineva mai sus) ii place sa aiba langa el o disperata dupa el care face orice numai sa il tina langa ea, si ii aminteste cum are posibilitatea si de un inel...??? A si iubindu-te atat de mult, pentru ca na, ea nu este independenta, iti mai face si un copil dupa 9 luni de casatorie ca sa nu cumva sa te piarda?

O femeie desteapta ar trebuie sa fie intr-un echilibru, nici scorpia scorpiilor, nici lipsita de personalitate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am obs, barbatii aka "fatalai" contrar asteptarilor, ei prefera femeile supuse si docile. Iar barbatii puternici si de succes in cariera prefera ca sotii femeile de viiror si puternice. Nu mai e mentalitatea aia idiota, eu sunt mascul, eu muncesc (mie mi-ar conveni, dar barbatii fug, nu mai vor sa te intretina :)), eu sunt seful, acum au asteptari ca noi femeile sa muncim si sa ii intretinem daca se poate. Generatiile mai mic decat mine cam asa sunt, si intr-un fel e bine, pana la urma nu conteaza cine aduce banii in casa, conteaza sa ii aduca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×