Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fate gugal, lamureste pe robul tau GigJoe!

sau...vei afla la momentul potrivit, cand vei fi suficient de interesat de subect!

Multa dovada de cunoastere !

Minteneee dar minteee frumos ! :good:

 

pro circumcizie!!!

 

1 mult mai igienic

2 mult mai viril

3 fara fimoze

 

Lenea sa te speli te duce la taieri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multa dovada de cunoastere !

Minteneee dar minteee frumos ! :good:

 

 

 

Lenea sa te speli te duce la taieri.

 

 

 

 

stii la cate ore un penis fara taieturi (cum ii spui) poate prinde miros ?sau mai bine zis ai vazut ?pana si un dildo daca te uiti la el e gol la cap (eu cel putin nu am vazut vibratoare cu piele )

 

am uitat sa precizez la femei nu sunt de acord ,dar la barbati nu sunt de parere ca este brutal ci chiar igenic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multa dovada de cunoastere !

Minteneee dar minteee frumos ! :good:

 

Dragutule, daca esti interesat cu adevarat, lasa adresa de mail pe privat si luni vei avea materialul. Am articole intregi acasa in claculator. Am copil mic si am fost interesata despre circumcizie inca de la varsta de 4 luni. In caz ca nu stii, marea majoritate a medicilor romani sfatuiesc parintii sa faca decalotarea in jurul varstei de 4 lun, ca si francezii, de altfel. Pediatrii romani mai batrani, nu recomanda.

 

Deci, daca esti interesat, reciteste mai sus!

Ti-am indicat netul, tocmai in ideea ca tot ce am eu despre circumcizie este luat tot de pe net. Deci, ceva in plus nu-ti voi oferi, decat informatia comprimata!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si doctorii spun asta.

 

Tot doctorii ziceau ca ulcerul NU este provocat de Helicobacter pylori pana cand a demonstrat cineva ca produce intradevar si ghiciti ce? A luat si premiul Nobel pt. asta.

 

1000% pro.
100% pro

 

Cand o sa aveti si voi penis mai vorbim.

 

1 mult mai igienic

2 mult mai viril

3 fara fimoze

 

Mda,deci sapunul si apa sunt scumpe rau.

 

Mai viril?? :good: Pe baza a ce zici ca e mai viril?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lenea sa te speli te duce la taieri.

GigiJoe vrei sa spui ca tu te speli de fiecare data dupa ce faci pipi? Ai bidet in casa (in casa mai exista si chiveta deci nu ar fi problema) sau exista asa ceva la baile publice din oras? Daca da...atunci bravo tie,daca nu... ia vezi tu cum ti se prezinta morcovu dupa o zi intreaga de pisat si nespalat,din cauza la pielita aia care retine toate bacteriile si mirosul.Acu nu zic ca daca esti circumscris nu mai trebuie sa te speli de fiecare data dar daca nu esti este si mai recomandat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... ia vezi tu cum ti se prezinta morcovu dupa o zi intreaga de pisat si nespalat,din cauza la pielita aia care retine toate bacteriile si mirosul.Acu nu zic ca daca esti circumscris nu mai trebuie sa te speli de fiecare data dar daca nu esti este si mai recomandat.

 

 

Naeema, draga mea, nevoile zilnice nu influenteaza aparitia fimozei. Fimoza apare cand smegma (nu sperma) nu iese cat trebuie cand trebuie.

 

De igiena stie toata lumea.

 

Eu nu-mi spal copilul dupa fiecare urinare. Si totusi, la sfarsitul zilei nici nu miroase urat si nici bacterii nu au cand sa se stranga. sa mai spun ca baia zilnica este o obligatie?

 

Personal consider ca circumcizia e o kestiune de...moda.

 

Ia intrebati-va taticii pe acasa: tata, tu ai fost circumcis la varsta de 4 luni sau mai tarziu, dar nu dupa varsta de 7-8 ani? Sunt curioasa de raspuns.

Eu pe taticul meu nu-l intreb, ca deja stiu raspunsul.

 

Concluzia: cine e pro circumcizie, sa o faca taica la baiatul lui, cine nu e de acord, s anu o faca. Un indemn tare greu d eurmat, ce sa zic...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×